Сергій Онищук народився у Рівному, здобув фах товарознавця у кооперативному коледжі, але за спеціальністю не працював. Натомість знайшов своє покликання у будівництві.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення допомагав евакуйовувати людей з найгарячіших точок.

. Покликали його стати на захист країни вже у січні 2023-го. Проходив навчання на полігоні в Закарпатті, а згодом їх передислокували у Запорізькому напрямі.

Добрий, компанійський, жертовний Сергій завжди допомагав людям. Був альтруїстом у багатьох питаннях, а для інших нічого не шкодував. А ще дуже любив спідвей, не пропускав жодного змагання, яке проходило у Рівному.

Найбільшою цінністю його життя були двоє синів та четверо онуків – наймолодшим двійняткам заледве виповнився рік. Дбав про дружину та старенького батька…

Та на жаль, 12 червня 2023 року під час ведення наступальних дій в районі села Мала Токмачка Запорізької області внаслідок артилерійського обстрілу 56-річний сержант Сергій Онищук загинув.

Прощання із Героєм відбулося 9 липня, об 11.00 на майдані Незалежності. Поховали його на кладовищі “Нове”..

Публікації про Онищука С..
Розповідає син Героя Михайло.

“Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, ми разом із церквою допомагали евакуйовувати людей з найгарячіших точок. Тато активно нам допомагав. Евакуйовували населення Запоріжжя, Києва… А коли стало відомо про ті жахи, які відбувалися у Бучі, тато не витримав і пішов у військкомат, аби записатися добровольцем у Збройні сили України. Він не міг чекати. Не хотів, аби ці звірства повторилися у нас тут у Рівному чи будь-де взагалі. Він хотів допомогти зупинити ворога.

“Тато проходив навчання на полігоні на Закарпатті, а згодом їх передислокували у Запорізькому напрямі. Саме туди, де починався контрнаступ. На його рахунку було не багато “завдань”, але побратими кажуть, що саме тато був одним з тих, хто перший був готовий іти в бій. Його сміливість, відвага та бажання могли дати фору молодим.”

Рівне провело в останню земну дорогу Сергія Онищука

– Добрий, компанійський, жертовний Сергій завжди допомагав людям. Був альтруїстом у багатьох питаннях, ніколи нічого не шкодував для інших, був завжди надійною підтримкою та опорою. Саме таким його навічно запам’ятають близькі. Адже тепер він оберігатиме їх вже в складі Небесного війська, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.

За матеріалами Рівненської міської ради

Це дуже хороша, порядна сім`я. Ми їм співчуваємо, але люди безсилі. Смерть прийшла і нічого зробити не можна. Хай вони держаться, бережуть дітей, внуків і хай ніколи про нього не забувають. Царство йому небесне. Хай все буде добре,” – розповідає знайома Сергія Онищука Світлана.

На Запоріжжі загинув 56-річний сержант із Рівного Сергій Онищук // Рівне1

Рівне попрощається із воїном, який загинув на Запоріжжі // ЧАРівне

Рівняни провели в останню дорогу 56-річного сержанта // Рівне вечірнє

Онищук Сергій (?? -12.06.2023)