Володимир народився в 1993 році у м.Вараш, навчався у Вараському ліцеї , число 1. Після школи вступив до Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, вільно володів англійською й іспанською мовами. На початку війни Володимир активно займався волонтерською діяльністю : закупив бронежилети та дрони, ерудований, розумний, добрий, А 29 червня 2022 року Володимира призвали до лав Збройних Сил України. Був направлений до 2 роти, 3 батальйону, 80 ОДШБр на посаду старшого стрільця. Спочатку брав участь у боях за визволення Харківської області, а саме смт. Борова, с. Оскіл та інших населених пунктів. Керував дроном і був основним у штурмовій групі.

Згодом неодноразово брав участь у штурмах в районі Кремінної, а саме с. Терни та с. Ямполівка.

Молодший сержант спочатку служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді, а пізніше був призначений командиром аеромобільного відділення у 82-й окремій аеромобільній бригаді.

28 серпня 30-річний уродженець Вараша Володимир Михайлович Кузло загинув на фронті, . потрапивши під артилерійський обстріл біля с.Вербове Пологівського району Запорізької області.

У Героя залишилися батьки, сестра і дружина. Поховали захисника на кладовищі с. Сварицевичі.

Публікації про Кузло В.

Валентина Олександрівна Кочеткова

Немає слів, одна біль. Вічна пам’ять Герою. Співчуття рідним

Лідія Губеня

Низький уклін тобі Воїне, Царство небесне, вічний спокій душі, щирі співчуття рідним та близьким

За матеріалами Олександр Мензул в Фейсбук

7 вересня Дубровицька громада прощалася з загиблим Героєм Кузло Володимиром Михайловичем, проводжаючи його в останню життєву дорогу. Життя відважного воїна обірвалося на передовій 28 серпня 2023 року в районі населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області. Він був взірцем мужності та стійкості. Скорбота і сум завмерли в повітрі. Невимовно боляче бачити сльози рідних, які назавжди прощаються з люблячим чоловіком, сином та братом… Ми розділяємо ваш біль та вашу скорботу. Пам’ять про Володимира назавжди житиме у наших серцях. Поховали воїна на кладовищі села Сварицевичі. Висловлюємо щирі співчуття родині та всім близьким… Вічна пам’ять герою…

Слава Україні! Героям Слава!

Список публікацій

На фронті загинув військовий з Рівненщини Володимир Кузло // Суспільне/ новини

На фронті загинув 30-річний командир Володимир Кузло із Вараша // Горинь

Втрата громади: варашанин-волонтер, уродженець Сварицевич, загинув у бою // Володимирець City

Кузло Володимир Михайлович, позивний «Пророк» (05.02.1993-28.08.2023)