Любомир Кирильчук народився 11 листопада 1986 року в селі Богданівка колишнього Корецького району. Тут закінчив школу. Опісля головним завданням Любомира стала допомога батькам. Наймолодший син із багатодітної родини взяв на себе турботи по господарству, став опорою та підтримкою для мами.

Надзвичайно добрий, чуйний, чутливий до чужих переживань Любомир не встиг одружитися та народити дітей. Багато часу присвятив турботі за батьківським домом, адже здоров’я мами вже далеко не те…

Він не служив у армії. Але коли у грудні минулого року отримав повістку, не став ховатися. Служив на Рівненщині та Волині. Проходиввишкіл у Франції.

Використати на практиці усі свої вміння Любомир мав нагоду на самісінькому нулі.

36-річний солдат Любомир Кирильчук загинув 30 червня 2023 року від осколкового поранення, яке отримав під час мінометного обстрілу в районі селища Ямпіль на Донеччині.

 В Героя залишилася мати, сестра та старший брат.

Прощання із Героєм відбулося 5 липня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховали його на кладовищі “Нове”.

Публікації про Кирильчука Л.

Розповідає сестра Героя Іванна:

“Тато помер, мама вже не має сили самостійно про себе дбати. Тож ми забрали її у Рівне, де живу і я, і старший брат.

Він вчився новій для себе справі, легко все сприймав, гарно виходило. Тому й військова справа братові дуже подобалася. Він був на навчанні на Рівненщині, служив на Волині, на Львівщині. Навіть їздив на навчання у Францію. Все це його захоплювало, дивувало.

Він дуже емоційно розказував, було важко, страшно, адже нічого подібного він досі не бачив і не знав. Але він – військовий, і коли йшов на завдання, усі свої емоції ховав, бо ж потрібно було попри небезпеку виконати поставлені задачі… Саме під час такого завдання вони й потрапили під обстріл…”

У Рівному попрощалися з 36-річним військовим Любомиром Кирильчуком

Одружитися 36-річний військовий не встиг, не лишилося у нього і дітей. Однак про його подвиг пам’ятатимуть місцеві діти, які приїхали у Рівне з прапорами України щоб віддати шану Герою.

“Боятися не гріх, гріх – зрадити своїх. Саме так вважав наш Герой, якого ми сьогодні провели в останню дорогу… Адже не маючи військового досвіду, Любомир Кирильчук не побоявся усіх випробувань війни, швидко вчився та опановував нові навички. Він боронив країну від ворога на самому “нулі” та віддав за рідну Батьківщину найцінніше – власне життя.

Надзвичайно добрий, чуйний, чутливий до чужих переживань Любомир завжди був опорою для власної родини, був тим міцним тилом для мами, яка знала, що поруч є надійне плече, на яке можна спертися за будь-яких обставин… Тепер вже немає у мами наймолодшого сина і вона може звернутися до нього тільки дивлячись у вись блакитного неба… Важко, коли батьки ховають дітей. Важко прийняти те, що Любомира, як і сотень наших земляків, мала чекати щаслива доля, але все зруйнував підступний ворог…

З життя йдуть кращі сини країни, а в серці не загоюються рана за кожного з них. Світла пам’ять Герою Любомиру Кирильчуку. Щирі співчуття рідним нашого мужнього захисника!”- про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

.

Список публікацій

Загинув на «нулі» солдат з Рівного, який навчався у Франції // Рівне вечірнє

У Рівному попрощалися із 36-річним солдатом Любомиром Кирильчуком // Суспільне новини

Загинув 30 червня на Донеччині: у Рівному попрощалися з 36-річним військовим Любомиром Кирильчуком (ВІДЕО) // Рівне1

Рівне провело в останню путь Любомира Кирильчука // ЧаРівне

..

Кирильчук Любомир Іванович (11.11.1986-30.06.23)