Народився Анатолій у с.Кричильськ. У 1988 році закінчив місцеву десятирічку. В дитинстві, як і більшість хлопчаків цікавився футболом. Після школи продовжив навчання у Сарненському СПТУ №21 (нині ДПТНЗ «Сарненський аграрний ліцей»). З 1988 по1990 роки проходив службу в армії, де мав звання сержант. Пізніше одружився та проживав у м.Сарни. З дружиною виховували трьох синів. Працював водієм регулярних пасажирських перевезень Сарни-Київ. Останні роки до війни працював водієм-далекобійником.

З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем 01 березня 2022 року. Служив у 14-у Рівненському стрілецькому батальйоні «Полісся», сержантом радіо телефоністом військової частини А7098. Мав позивний «Лєший». В цей час сумлінно виконував свої військові обов’язки за що був відзначений грамотою міського голови.

З 6 лютого група з Анатолієм Володимировичем зникла – це був останній день, коли він спілкувався з родиною.

 Протягом цього часу він вважався безвісти зниклим. На жаль, дива не сталось… 51-річний воїн загинув 6 лютого 2023 року, під час виконання бойового завдання у м.Бахмут, Донецької області.

У Героя залишилися дружина та три сини.  Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

Публікації про Олішевко А.
Сарненська громада прощалася з сержантом ЗСУ Анатолієм Олішевком

 Не встигають висихати сльози на цій площі. Це та страшна й непомірна ціна, яку ми платимо за свою свободу. Сержант Олішевко Анатолій Володимирович віддав найдорожче, що в нього було — своє життя за свободу і незалежність України. Сім’я втратила чоловіка та батька, громада втратила свого шанованого й поважного члена, Збройні сили втратили сержанта-командира, який не тільки сам воював, а й керував діяльністю свого підрозділу, — звернувся Олександр Сварицевич, екскомандир військової частини А0153, начальник відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Сарненської міської ради.

За матеріалами Сарни news CINY

Список публікацій

У Сарни повертається на щиті воїн з Бахмута, який зник ще взимку //  Рівне вечірнє 

У Сарнах проведуть в останню дорогу сержанта, який загинув ще у лютому /Рівне медіа

 
 
 

 

 

 
  •  

    Олішевко Анатолій Володимирович,позивний «Лєший» (28.03.1971-06.02.2023)