Леунов Олександр Володимирович народився 31 грудня 1987 року, смт  Краснопілля Сумської області. Закінчив місцеву дев`ятирічну школу в 2002 році. Після школи навчався в Лебединському медичному коледжі на Сумщині.

Проходив строкову службу в Криму. З 2007 по 2010 рік служив за контрактом  в 30-ій механізованій бригаді м. Новоград-Волинського Житомирської області . В 2015 році брав участь в зоні АТО. З 2021 до 24 лютого 2022 року працював у вищому професійному училищі № 24 м. Корець.

Старший сержант і командир взводу Олександр Володимирович Леунов загинув 16 березня у селі Кам’янка Харківської області, рятуючи поранених бійців ціною власного життя.

Поховали Олександра  Леунова з військовими почестями на кладовищі у Корці біля Свято-Сергіївського храму.

Без батька  залишилось двоє діток та молода вдова.

 

 Публікації про Леунова О.

Плакало навіть небо. У Корці  прощалися  із загиблим захисником Олександром Леуновим

31 грудня Олександру ЛЕУНОВУ мало б виповнитися 35 років. Але він назавжди залишився 34-річним для своїх двох діток – сина і донечки, молодої дружини та батьків.

Старший сержант і командир взводу Олександр Володимирович Леунов загинув 16 березня у селі Кам’янка Харківської області, рятуючи поранених бійців ціною власного життя.

Відспівали загиблого військовослужбовця 27 липня у Свято-Воскресенському храмі ПЦУ м.Корця.

Навколо труни, яка потопала у живих квітах та сльозах рідних, зібрались родина, побратими, представники влади, духовенство, друзі, колеги та жителі громади, які прийшли розділити біль втрати іще одного нашого земляка. Навіть небо плакало дощем за воїном, який віддав найдорожче – своє життя, захищаючи Україну і нас з вами.

«Ми плачемо, жаліємося, що у нас щось недобре, яка буде осінь, зима… А які сльози мають проливати мама, тато, дружина, діти загиблого воїна? Ось таку ціну свободи платить наша Батьківщина, молоді сім’ї. Як можна оцінити серце мами, яка втрачає сина? Як можна оцінити серце коханої людини, для якої, здається, життя втрачає сенс? Сьогодні знову наше містечко огортає плач і скорбота. Уявіть, як зараз на серці у матері трьох синів, один з яких загинув, інший поранений, а третій – у гарячій точці. Ось така ціна свободи, нашого з вами вільного життя. Нам потрібно жити, але кожне справжнє українське серце повинне бути в скорботі. Учора, сьогодні і, на жаль, завтра, допоки не виженемо нечисту силу, яка прийшла на нашу землю», – зазначив протоієрей Іван Мациканич.

Поховали загиблого з військовими почестями на кладовищі у Корці біля Свято-Сергіївського храму.

Глибоко співчуваємо батькам та родині Олександра Леунова. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Захиснику України!

 

За матеріалами газети  “Вісник Кореччини”

 

Список публікацій

Плакало навіть небо // Вісник Кореччини. – 2022. – №30 (4 серп.). – С.1,3

Його поховали далеко від дому: у Корці перепоховають полеглого 34-річного командира //

Радіо Трек: новини

Плакало навіть небо . У Корці  прощалися  із загиблим захисником Олександром Леуновим // Корецька міська рериторіальна громада. Рівненська область, Рівненський район

Командир взводу Олександр Леунов загинув 16 березня на Харківщині, рятуючи поранених бійців ціною власного життя // Краснопілля інфо

Леунов Олександр Володимирович (31.12.1987-16.03.2022)