Народився Олег у м.Сарни.Батько, Петро Пилипович, працював майстром у Сарненському ВПУ№22, мати, Тетяна Миколаївна – головним бухгалтером у Орлівській психлікарні. Навчався Олег у ЗОШ №3 та одночасно у музичній школі – грі на баяні. Після школи продовжив навчання у ВПУ №22, по закінченню якого був призваний на строкову військову службу. Відразу після завершення служби почав працювати у Катеринівській колонії, далі в Городищенській колонії.

Олег Петрович одружився і перехав на проживання у м.Рівне. До мобілізації працював на АЗС ОКО. У вересні 2022 року добровільно долучився до лав ЗСУ. Служив молодшим сержантом у 3-й окремій штурмовій бригаді, раніше відомій як полк ССО «Азов», старшим оператором антидронової рушниці (позивний – Босий).

Загинув Магрело Олег Петрович 3 квітня 2023 року в м.Бахмут Донецької області, під час виконання бойового завдання. Він віддав своє життя, прикриваючи собою молодого побратима.

У захисника залишилися дружина та двоє дітей, що проживають у м.Рівне та старший син від першого шлюбу. Похований Магрело Олег на Алеї Героїв у м.Сарни. Йому було 48 років

Публікації про Магрело О.
8 квітня у Сарнах провели в останню путь захисника Олега Магрело.

3 квітня 2023 року у Бахмуті загинув батько інока Григорія, насельника Межирицького Троїцького чоловічого монастиря, захисник України Олег Магрело. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Керуючий єпархією УПЦ архієпископ Рівненський та Острозький Пимен, духовенство, чернецтво єпархії висловлюють щирі співчуття отцю Григорію з приводу непоправної втрати батька. Нехай Милосердний Господь, Котрий навчав нас вірити у воскресіння мертвих, прийме душу убієнного воїна Олега у своїх Небесних обителях і упокоїть там, де праведні спочивають. Вічна пам‘ять та Царство Небесне…

Бойовий командир загиблого воїна:

«Прошу віддати честь другові Босому, який жив, як чоловік, і загинув, як чоловік, – зі зброєю в руках, прикриваючи своїх побратимів і виконуючи бойове завдання. Він є взірцем для всього особового складу. Людина на яку рівнялися.  Людина, яку поважали. Людина, до якої завжди йшли за порадою. Людина з великої літери»

У ЯСЕНИНИЧАХ ПРОЩАЛИСЬ ІЗ ЗАГИБЛИМ ОЛЕГОМ МАГРЕЛОМ

8 квітня 2023 року у Різдва – Богородичній церкві села Ясениничі Рівненського благочиння архієпископ Рівненський та Острозький Пимен звершив літію за загиблим воїном ССО «Азов» Олегом Магрелом, батьком ієродиякона Григорія, насельника Межирицького чоловічого монастиря. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Попрощатись з воїном, котрий загинув 3 квітня у Бахмуті Донецької області прийшло багато людей, родичів, друзів, знайомих. Провести побратима в останню дорогу приїхали бойові товариші. Владика Пимен висловив слова підтримки родині загиблого, просив усіх присутніх молитися за убієнного воїна Олега, щоб Господь прийняв його душу у Царстві Небесному.

“Якщо ми всі разом об‘єднаємо наші зусилля у молитві, у боротьбі за свою Батьківщину ми закінчимо цю війну. Але ніколи не забудемо людей, які віддали своє життя за те, щоб наші нащадки жили у мирній процвітаючій країні“, – зауважив архієрей.

Воїни “Азову”, які привезли тіло загиблого побратима на Рівненщину, розповіли, що Олег був надзвичайно сміливим бійцем, душевною людиною.

“Прошу вас всіх, моліться за нього! Олег герой, поліг за Україну. Але прошу молитв і за нас, вони нам дуже потрібні, ми повертаємось воювати, виганяти ворога з нашої землі”, – сказав воїн з позивним Небесний.

Після літії труну із загиблим провели у місто Сарни, де було звершено чин похорону у церкві на честь Віри, Надії, Любові. Магрело Олег Петрович 1975 року народження, народився у місті Сарни. Воювати пішов добровольцем у квітні 2022 року. Царство Небесне Герою…Щирі співчуття родині…

фото із сайту Сарненської центральної бібліотеки

Список публікацій

На війні, захищаючи Україну, загинув батько студента ІІ курсу КДА ієродиякона Григорія (Магрело) // УПЦ Рівненська єпархія/

На війні  загинув батько ІНОКА Межирицького  монастиря воїн  Олег Магрело // Рівненська єпархія

Прикриваючи побратимів, загинув воїн ССО «Азов» з Рівного: у нього лишилося троє дітей // Волинь

Магрело Олег Петрович,позивний Босий (25.01.1975-03.04.2023)