Мацюк Іван Васильович народився 5 квітня 1971 р. в с.Іванівка.Закінчив Рудня-Почаївську середню школу та пішов працювати в колгосп трактористом. В 2004 році одружився та переїхав в село Черняхів Обухівського району Київської області . Разом з дружиною виховали доньку та сина. Працював в Могилянському ліцеї, був турботливим татом, добрим, сім’янином.

13 листопада був призваний до лав ЗСУ. 11 березня 2023 року, виконуючи бойове завдання загинув в результаті ворожого обстрілу, в районі населеного пункту Гряниківка Харківської області.

Івану назавжди залишиться 51 рік. Пам’ять про Героя житиме в наших серцях! Вічна Слава, світла пам’ять тобі, Іване! Поетеса з с.Козин Катерина Братащук написала вірш пам’яті Івана Мацюка. Вічна пам’ять.

Поховали Захисника на цвинтарі в селі в Черняхів Острозької громади Рівненського району.

Публікації про Мацюка І.

Острожчина втратила ще одного Героя…

З сумом повідомляємо, що 11 березня в результаті ворожого обстрілу в районі населеного пункту Гряниківка Харківської області загинув наш земляк Іван Мацюк з села Черняхів. Герою назавжди залишиться 51 рік.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого захисника України. Нехай пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав та любив, – йдетьмся на сторінці Острозької міської ради

У Черняхові поховали загиблого захисника України Івана Мацюка

В останню дорогу 51-річного захисника провели 16 березня. Жителі Черняхова, Могилян та інших сіл і міст спершу приходили до будинку загиблого. Вони приносили квіти, молилися за упокій його душі, висловлювали щирі співчуття сім’ї. Були серед них міський голова Юрій Ягодка, староста сіл Могиляни та Черняхів Віталій Тищенко, військові. Людей зібралося дуже багато.

Після заупокійної служби Божої, яку провели місцевий священник та хор, дуже довга колона вирушила до Могилянівського храму. Панахиду очолив благочинний церков Острожчини УПЦ МП Олександр Максимюк. Разом із ним молилися за упокій полеглого бійця ще чотири священники.

Завершилось поховання загиблого Героя на цвинтарі в Черняхові. Після проведеної молитви говорили про Героя, його ділові та людські якості, війну, висловлювали щирі співчуття родині місцевий священник, міський голова Юрій Ягодка, очільник Могилянівського старостинського округу Віталій Тищенко.

Присутні військові зняли з домовини державний прапор. Після виконання гімну України, залпів із автоматів синьо-жовтий стяг передали родині загиблого героя.

Поховали Героя на сільскому кладовищі.

 Список публікацій 

Острожчина попрощається зі загиблим героєм Іваном Мацюком // Район Острог   

На Харківщині загинув військовий Іван Мацюк // Рівне 1 

На Харківщині загинув 51-річний мешканець Рівненщини // Радіо Трек:новини 

У Черняхові поховали загиблого захисника України Івана Мацюка //. / Район Острог 

Мацюк Іван Васильович (05.04.1971-11.03.2023 )