Вадим Мошенко народився 17 червня 1984 року в с. Головин Рівненського району (до 2021 року – Костопільський район), де і виріс. В 2014 – 2015 роках захищав нашу країну на сході. З початку повномасштабного вторгнення російської армії Вадим без вагань став на захист Батьківщини.

Указом Президента №382/2022 від 1 червня 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» старшого солдата Мошенка Вадима Вікторовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Публікації
На Костопільщині зустрічатимуть загиблого на Донеччині солдата

Прощання із Вадимом Мошенком відбудеться 24 травня.

На Донеччині в боях із російськими окупантами загинув житель села Головин Вадим Мошенко. Він народився 17 червня 1984 року в с. Головин та виріс там. В 2014 – 2015 роках захищав нашу країну на сході. З початку повномасштабного вторгнення російської армії Вадим без вагань став на захист Батьківщини. Він був щирим патріотом своєї країни і віддав за неї найдорожче – своє життя…

Прощання із Вадимом Мошенком відбудеться завтра, 24 травня. Орієнтовно о 07.30 траурний кортеж із тілом Героя буде рухатись від с. Іваничі через с. Садки до рідного дому Вадима в селі Головин.

Головинська сільська рада просить земляків у напрямку руху похоронного кортежу утворити «живий» коридор та віддати гідну шану Герою який поклав своє життя за свободу і незалежність України, та провести його в останню дорогу! Церемонія прощання розпочнеться о 11.00 год. в селі Головин. Схилімо голови в скорботі!

Вадим Мошенко був веселим і кмітливим

В останню дорогу земляка проводжали, стоячи на колінах, всією громадою. Було чути багато добрих слів про цю людину. Однокласниця Ірина Фінчук, у дівоцтві  Ярмольчук, розповіла, що у школі Вадим був веселим, кмітливим та дуже винахідливим. Міг щось цікаве сконструювати. Мріяв бути програмістом, втім щось не здійснилось.

Працьовитим і привітним він назавжди залишиться в пам’яті односельчанки Ганни Мельник, жінки похилого віку.

– Я пам’ятаю Вадима ще зовсім маленьким. Він рано залишився без батька, був надійним помічником мамі, допомагав їй будувати хату.

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 19 трав. – С. 5.

Никончук О. Вадим Мошенко був веселим і кмітливим / О. Никончук // Новини Костопільщини. – 2022. – 28 трав. – С. 2.

На Костопільщині зустрічатимуть загиблого на Донеччині солдата // Рівне вечірнє

Костопільщина знову втратила свого Героя // Вісті Рівненщини

Мошенко Вадим Вікторович (17.06.1984-12.05.2022)