Придюк Іван народився 27 січня 1972 року в с. Крупове Сарненського району (до 2021 р. – Дубровицького району) в сім’ї Євдокії Іванівни та Івана Михайловича Придюків.

В 1979 р. Іван пішов у перший клас Крупівської ЗОШ І-ІІ ст. Після закінчення школи вступив (1987 р.) до Мирогощанського сільськогосподарського технікуму на факультет «Зоотехнологія».

В 1991 р. був призваний до лав військової служби, під час якої  служив моряком в м. Севастополі. В 1993 р. повернувся в рідне село і почав працювати зоотехніком у КПС «Мир».

В 1995 р. Іван Іванович одружився, у шлюбі народилося 3 дітей: сини Микола та Михайло, дочка Надія.

В 2007 р. працював у ДП «Шанс» кочегаром, згодом перевівся в КП «Теплосервіс», з 2015 р. – кочегар Крупівської ЗОШ І-ІІ ст.

5 березня 2022 р. був призваний на до лав ЗСУ.

25 березня Придюк Іван загинув під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в с. Червона Долина Баштанського району Миколаївської області.

Похований в с. Крупове.

Указом Президента України від 2 травня 2022 року №293/2022 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі матроса Придюка Івана Івановича   нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Публікації про Придюка І.
Під час обстрілу на Миколаївщині загинув воїн з Дубровиччини

25 березня під час ворожого обстрілу біля населеного пункту Червона Долин Миколаївської області загинув військовослужбовець Збройних Сил України Іван Придюк. З перших днів він брав безпосередню участь в бойових діях проти російських окупантів біля Миколаївщини. У ці скорботні дні вся Дубровицька громада глибоко сумує та співчуває родині героя Івана, нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини. Світла пам’ять про Івана Придюка назавжди залишиться у пам’яті земляків. Слава Україні! Героям слава!

Справжній чоловік, Герой та приклад для наслідування, який не побоявся йти до війська, загиблий в Миколаївській області був Придюк Іван Іванович.

Прощання з Героєм відбулося 31 березня у селі Крупове. Відспівували полеглого за незалежність та територіальну цілісність України військовослужбовця в церкві Параскеві Сербської. Провести в останню дорогу прийшли родичі, товариші, військовослужбовці, влада та мешканці громади. Так, можна прожити багато років, не заслуживши на добру згадку нащадків, а можна прожити коротке життя, яке стане прикладом для наступних поколінь.

Вічна пам`ять Герою

Дубровицька міська рада

Герой з Сарненщини посмертно отримав орден «За мужність»

Іван Придюк – Герой, який віддав життя за вільну Україну. Його подвиг, як і подвиги усіх українських захисників, буде викарбуваний в пам’яті наших і майбутніх поколінь. Про це йдеться на сторінці голови Сарненської ВРА Олександра Кохана.

Іван Придюк, житель села Крупове Дубровицької територіальної громади, брав безпосередню участь у бойових діях та захищав українську державу від наступу агресора. Ще у перші дні війни добровольцем вступив до лав Збройних Сил України.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі указом Президента України Володимира Зеленського №293/2022  нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Список публікацій

Гинуть наші краяни у боротьбі за мир в Україні // Вільне слово. – 2022. – 31 берез. – С. 5.

Загинули на війні: Сарненщина втрачає доблесних захисників // Сарненські новини. – 2022. – 31 берез. – С. 2.

У небо йдуть найкращі // Дубровицький вісник. – 2022. – 31 берез. – С. 1.

І навіть небо плакало, коли його ховали // Дубровицький вісник. – 2022. – 7 квіт. – С. 2.

Івана Придюка нагороджено орденом [посмертно] // Дубровицький вісник. – 2022. – 12 трав. – С. 1.

Під час обстрілу на Миколаївщині загинув воїн з Дубровиччини // Рівне вечірнє

Герой з Сарненщини посмертно отримав орден «За мужність» //Район Сарни

Придюк Іван Іванович (27.01.1972-25.03.2022)