Олександр Мосійчук народився 25 вересня 1975 року в с.Забороль у сім’ї колгоспників. Навчався у Заборольській неповній середній школі. (1982-1990р.р.). Мав хороші успіхи у навчанні, за що нагороджений срібною медаллю. Після закінчення школи вступив до Національного аграрного університету, що в м.Києві, де навчався в 1992-1997 роках. Отримав диплом з відзнакою, присвоєно кваліфікацію спеціаліста «Вчений агроном». Військова кафедра: молодший лейтенант.

Постійно підвищував свою кваліфікацію.У 1998р. пройшов підготовку на курсах при Рівненському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Оператор ПЕОМ». У 1999 році здобув кваліфікацію «Менеджер малого бізнесу-підприємець». Пізніше (2004-2022 роки) працював менеджером з продажу засобів захисту рослин, агроном у приватних фірмах.
9 березня 2022 року мобілізований до ЗСУ, старший лейтенант, командир танкової роти танкового батальйону.
17 червня 2022 року загинув під час виконання бойового завдання біля с.Богородичне Краматорського району Донецької області. У загиблого воїна залишилась дружина і троє дітей.

Публікації про Мосійчука О.

В Олександрійській громаді прощалися із загиблим Героєм. Прощання відбулося 23 червня о 15:00 біля будинку захисника. Затим похоронна процесія рушила до місцевого храму та на кладовище.«Живим коридором» люди зустрічали похоронний автомобіль з Олександром Мосійчуком.

В рідному с.Забороль Олександрійської сільської ради про Олександра Мосійчука згадують зі сльозами, такою він був хорошою людиною. Добрий сім’янин, активний мешканець села, який був готовим завжди прийти на допомогу, щира та світла людина – так про нього говорять односельці.

Список публікацій

На Донеччині загинув командир танкової роти із Рівненщини // Rivne media

Командир танкової роти з Рівненщини загинув у Донецькій області // Горинь : новини

Мосійчук Олександр Васильович (25.09.1975.-17.06.2022)