Терлецький Олександр народився у с. Вичівка 30.11.1990 р. , де проживав у двох із мамою, яка й виховала порядного сина, справжнього героя і патріота. У 2008р. Олександр закінчив Вичівській ліцей, далі була строкова військова служба. Повернувшись додому Олександр, допомагав мамі по господарству, їздив на заробітки.
У 2015р. Терлецький Олександр зустрів свою половинку – Наталію Чепуру. Закохані побрались, у них народилась донечка Злата, проте сімейне життя у подружжя не склалося.
21.03.2022 Терлецький Олександр Валерійович призваний на військову службу по мобілізації на період дії воєнного стану та з метою забезпечення охорони держави, підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, до виконання дій на різкі зміни в оперативній обстановці.
31-річний воїн з 13 квітня проходив службу у лавах Збройних сил України. 12.08.2022 року отримав поранення на сході України. Лікувався у військовому госпіталі, після чого перебував на лікуванні у Зарічненській лікарні. Та травми, отримані на війні ,дали про себе знати – Олександр помирає, в рідній хаті, у Вичівці 12.11.2022 р, лишивши маленьку донечку зростати без тата.

Поховали захисника 13 листопада 2022 року на сільському кладовищі в селі Вичівка.

Публікації про Терлецький О.

Назавжди 31…Терлецький Олександр Валерійович, 30.11.1990 р.н. призваний на військову службу по мобілізації 21.03.2022 року на період дії воєнного стану та з метою забезпечення охорони держави, підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, до виконання дій на різкі зміни в оперативній обстановці та з 13.04.2022 року проходить службу у військовій частині А4350. 12.08.2022 року отримав поранення на сході України. Лікувався у військовому госпіталі після чого перебував на лікуванні у Зарічненській лікарні. Помер вдома, в рідній хаті у Вичівці.

Просимо всіх провести в останню путь Олександра сьогодні 13 листопада о 14.00 з рідної оселі.

Вічна пам‘ять… Герої не вмирають!

Відкриття меморіальних дошок

25 травня 2023 року на подвір’ї Вичівського ліцею Зарічненської селищної ради відбулося відкриття меморіальних дошок на честь випускників даного закладу, які віддали своє життя за незалежність та державний суверенітет України – Моторка Ігоря Валерійовича та Терлецького Олександра Валерійовича.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних дошок Героям були присутні родичі загиблих, представники керівництва громади, військовослужбовці, військового комісаріату, педагоги, учні, жителі села.

Заступниця селищного голови Вікторія Ніколайчук висловила щирі співчуття сім’ям загиблих воїнів, зазначила, що наразі найголовніше наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги наших земляків та допомогти кожному, хто повертається з цієї жорстокої війни, сім’ям солдатів, їх рідним.

Право відкрити меморіальну дошку було надано родичам загиблих.

Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальних дошок, запалили свічі пам’яті.

Настоятель церкви в селі Вичівка отець Богдан освятив меморіальну дошку та помолився за упокій душ загиблих героїв.

Багато слів хороших та сумних слів було сказано учнями школи. Загиблих героїв не повернути, але пам’ять про них завжди житиме в наших серцях.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

За матеріалами Зарічненської селищної територіальної громади

Список публікацій

Помер у рідній хаті: Не стало 32-річного військовика з Рівненщини, який отримав поранення на війні // Радіо Трек: новини .

На Зарічненщині помер 31-річний військовослужбовець Олександр Терлецький // Район Вараш

У Вичівському ліцеї відкрили дві меморіальні дошки загиблим захисникам // Район Вараш

Терлецький Олександр Валерійович (30.11.1990-12.11.2022)