Ті, хто вимушені були покинути рідний дім через війну, особливо відчувають біль цих страшних подій…Адже війна забирає у них все життя, яке роками будували, забирає мрії та можливість планувати своє майбутнє…

Андрій Пісклов переїхав з родиною до Рівного трохи більше року тому, в березні 2022 року. Через повномасштабне вторгнення родина вимушена була вже вдруге змінювати своє життя та полишати рідний дім. Після прибуття до Рівного, Андрій відразу став на облік до військкомату. А вже за десять днів його сповістили про те, що він має захищати Батьківщину, впевнено пішов боронити рідну землю.

Помічник водія тепловоза за освітою, Андрій був надзвичайно доброю та щирою людиною. .. Любив читати, грати в комп’ютерні ігри … Не було ситуацій, коли би він не проявляв співчуття та підтримку іншим людям. Він був опорою та підтримкою для мами та двох сестер, рідні завжди знали, що на нього можна покластися. Але минали дні, а син так і не вийшов на зв’язок. То ж мама вирішила писати листа на військову частину, щоб отримати хоча б якусь інформацію. Проте підтвердилося найстрашніше…

Старший солдат Андрій Пісклов, 1993 року народження, загинув внаслідок штурмових дій з боку противника біля населеного пункту Авдіївка Донецької області.

Прощання з Героєм відбулося 29 липня, о 10 годині на Майдані Незалежності. Поховали захисника на кладовищі «Нове».

Публікації про Пісклова А.

Розповідає мама Героя Світлана

Про війну та всі події фронту він фактично нічого не говорив, але ніколи не нарікав на ті умови, які були. Жодного разу не казав: не можу чи мені важко. Восьмого липня він написав мені, що вже завтра має відправитися на «нуль». А також попередив про те, що з ним не може бути зв’язку певний час.

У грудні цього року йому мало би виповнитися 30 років. Тільки початок великого шляху, жити та жити, створити сім’ю, виховувати дітей, підтримувати маму та сестер…Але не судилося, адже після повномасштабного вторгнення, покинувши рідний дім на Луганщині, наш герой поїхав з родиною до Рівного, де відразу зголосився стати на захист рідної землі.

Мужньо боровся, ніколи не нарікав на усі складнощі війни і віддав за свою Україну найцінніше – власне життя.

Саме таким щирим, мужнім та відважним був і залишається в серцях рідних людей наш Герой Андрій Пісклов, якого сьогодні провела в останню земну дорогу наша громада.

– Стаємо на коліна перед загиблими Героями, але ніколи не дозволимо поставити нас на коліна ворогу. Дякуємо нашим героям за подвиг, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.

Luba Kytasta

Вічна Память і довічна вдячність Андрієві за його найвищу жертву за волю України. Хай допомагає свої родині і Україні з неба разом з небесними друзями..

Рівне провело в останню земну дорогу Пісклова Андрія, захисника, що загинув на Донеччині

За матеріалами Рівненської міської ради

Список публікацій

У Рівному попрощалися із воїном Андрієм Піскловим // Район Рівне

Рівняни попрощались з луганчанином, який загинув на Донеччині, захищаючи Україну від рашистів // Рівне вечірнє

Завтра Рівне проведе в останню земну дорогу захисника, що загинув на Донеччині //Рівне 1

У Рівному попрощалися з двома молодими захисниками, які загинули на війні (ВІДЕО) // Сфера ТВ

Пісклов Андрій Олегович (04.12.1993-12.07.2023)