Корінний рівнянин Юрій Висоцький навчався в 12 школі та закінчив її зі срібною медаллю. Далі вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю юрист. Диплом магістра Юрій отримав в Острозькій академії.

Після завершення навчання працював за фахом у Рівненському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги. Завжди відгукувався на чуже горе, чуйний та готовий допомогти. Саме таким його пам’ятають колеги.

16 березня Юрій отримав повістку, далі був відправлений на полігон.Впродовж двох місяців навчався в академії Сухопутних військ у Львові, .Боронив Україну на на Донецькому напрямку.

З16 червня, він виконував бойові завдання в населеному пункті Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області. Про воєнні дії Юрій говорив мало, але мама відчувала та розуміла, що йому там складно та незвично.

Юрій Висоцький – молодший лейтенант, командир 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 418 стрілецького батальйону, якого поважали колеги та друзі, мужній патріот держави, який назавжди залишиться в серцях рідних людей.Загинув молодший лейтенант 20 липня в селі Нью-Йорк Бахмутського району.

Поховали Героя в Рівному на кладовищі “Нове”

Публікації про Висоцького Ю.
Рівне провело в останню путь молодого військового. Попрощалися із Юрієм Висоцьким 30 липня на рівненському Майдані Незалежності.

“На жаль, війна забирає тих, хто ще міг так багато встигнути та реалізувати. Забирає життя тих, хто міг втілити свої мрії та продовжувати робити свій внесок у світле майбутнє рідної країни. Юрія поважали колеги та друзі, мужній патріот держави, він назавжди залишиться в серцях рідних людей”, – зауважили в мерії

Оксана Дзятко

Царство небесне, Юрчику, ти завжди лишишся усміхненим хлопчиною , з доброю душею в моєму серці…

Пишаюся тим, що особисто знаю тебе..Щирі співчуття мамі – Ользі Веніамінівні…

Наташа Дмитренко

Господи, зупини це жахіття… гинуть молоді, відважні Герої…🖤Вічна пам‘ять, вічна шана Герою

За матеріалами Рівненської міської ради

Список публікацій

Йому назавжди 28: У Рівному прощалися з молодшим лейтенантом Юрієм Висоцьким (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощалися з молодим командиром стрілецького взводу, який загинув у Нью-Йорку на Донеччині. Фото // Obozrevatel

На фронті загинув юний воїн з Рівного Юрій Висоцький // Рівненські новини

Загинув військовий з Рівного Юрій Висоцький // Суспільне новини

Висоцький Юрій Вікторович (17.04.1995-20.07.2023)