Народився Микола у м.Сарни, тут і проживав. Базову середню освіту здобував з 2003 по 2012 роки у Сарненському ліцеї №4. Був енергійним та старанним учнем. Залюбки відвідував заняття в школі. Мав багато друзів. З 2012 по 2015 роки навчався у ДПТНЗ “Сарненський професійний аграрний ліцей” у групі 7 “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. Під час навчання в ліцеї почав цікавитися ремонтом автомобілів. Після закінчення училища, перед своїм днем народження у 2015 році, підписав контракт на військову службу в АТО/ООС. Після трирічної служби, повернувся додому та працював зварювальником. Микола не був одружений, але під час війни у нього народився син Давид. Але він на жаль не встиг насолодитись батьківством, в серпні 2023 року став на захист країни – був мобілізований до лав ЗСУ.

Микола Олегович служив старшим солдатом військової частини А1910, 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка. Мав позивний NAGORA. Він з гідністю прийняв бій на Куп’янському напрямку.

Загинув 28 листопада 2023 року, під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Синьківка Купʼянського району Харківської області.

У Героя залишився син, мама та сестра.

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

Публікації про Плиску М.

– Ціною нашої Перемоги у цій страшній визвольній війні є життя молодих, повних сил наших хлопців… І мріям їхнім вже не збутись… Цвіт нації прибирається ворогом…

У цей важкий час приносимо щирі співчуття мамі, Наталії Матвіївні та сестрі Катерині, рідним, друзям та побратимам Воїна, розділяємо Ваш біль та схиляємо голови у глибокій скорботі.

Царство Небесне! Вічна і світла пам’ять! – йдеться на сторінці Сарненської міської ради

Татьяна Литвиненко Серце карається…,дякуємо тобі, юначе..Вічна пам’ять, наш ЗАХИСНИК

Фото із домашнього архіву

 За матеріалами  сторінки“Вічні захисники”

Список публікацій

Навічно 26: на Харківщині загинув воїн з Полісся, який служив у десантно-штурмовому батальйоні // Рівне вечірнє

На Харківщині загинув 26-річний штурмовик із Сарн // Rivne Media

На Куп’янському напрямку загинули два Герої із Сарненської громади: коли прощатимуться // Сарни NEWS. CIty

Плиска Микола Олегович (19.12.1996 – 28.11.2023)