Народився Юрій Миколайович 06 травня 1984 року в селі Вовчиці. Свої шкільні роки здобув неповну середню освіту в Вовчицькій школі, повну середню освіту здобув в Дібрівській школі. Далі був призваний на строкову службу АР Крим (м.Феодосія) з 05 листопада 2003 по 05 травня 2005р. Після армії працював на ФГ “Вікторія”. Юрій проявив себе як хороший, дружелюбний, привітний та вихований.
Проживав у багатодітній сім’ї. Батьки Юрія – Микола та Марія, брати -Олександр та Іван, сестри – Валентина, Катерина. Одружився на Тетяні та мав доньку Соломію. Також в нього була донька від першого шлюбу Єлизавета. Юрій разом з дружиною та донькою довгий час проживав в м.Андрушівка, Бердичівського району, Житомирської області. Там і працював на фермерському господарстві до мобілізації.
Був призваний по мобілізації 08 вересня 2022року. Служив та був оператором зенітного ракетного взводу, зенітної ракетної батареї, зенітного ракетно-артилерійського дивізіону. Відповідально та впевнено ніс службу. Був хорошим другом та побратимом.

Загинув виконуючи бойове завдання 23 березня 2023 року, під час здійсненого обстрілу з боку збройних сил російської федерації поблизу населеного пункту Міньківка, Донецької області захищаючи волю та незалежність України. Похований на місцевому кладовищі Бердичівського району, Житомирської області в селі Тарасівка 26 березня 2023року.
Нехай добрий, світлий спомин про нашого Захисника залишиться у пам’яті рідних, друзів, односельчан та народу.

Публікації про Полюховича Ю.

– Воїне-герою, ти помер, але назавжди змінив нас.  Ти воював за своє, рідне, найдорожче. Твоя смерть – твоє безсмертя…
Висловлюємо щирі співчуття з приводу загибелі захисника України рідним та близьким, побратимам.  В жалобі схиляємо голови, царство небесне, світла пам’ять герою
! – повідомляє Андрушівська міська рада. 

Список публікацій

На Рівненщині під час відпустки у лікарні помер молодий військовий // Еспресо

На Донеччині під час ворожого обстрілу загинув Захисник з Житомирської області // Рупор Житомира

У Зарічненській громаді втрата: загинув уродженець села Вовчиці // Володимирець/ CITY

Полюхович Юрій Миколайович (06.05.1984 – 23.03.2023)