Василь Аврамчук народився 5 вересня 1979 року в селі Великий Олексин Рівненського району Рівненської області. Закінчив 9 класів Великоолексинської середньої школи, а потім вступив до ПТУ №11 м. Рівне, де здобув фах токаря-фрезерувальника. Після закінчення навчання проходив строкову службу в Національній гвардії України. Згодом в Рівненському інституті Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” отримав базову вищу освіту за напрямком Економіка і підприємництво (економіка підприємства) та здобув кваліфікацію бакалавр з Економіки підприємництва (економіки підприємства).

Саме тут і минула практично вся служба нашого захисника. Цілеспрямований, педантичний, відповідальний Василь намагався не розповідати рідним про усі жахи війни. Проте рідні розуміли – його неймовірно важко.

«Він тримав все в собі, але ми знали, що йому було складно. Події навколо, ще й далеко від своєї сім’ї. Але Василь властивим йому чином віджартовувався. Він завжди повторював, що мусить нас захищати, хто як не я…» – розповідає Алла.

На жаль, 3 червня 2024 року 44-річний лейтенант Василь Аврамчук загинув під час виконання бойового завдання на Харківському напрямку…

Прощання із Героєм відбулося 6 червня в 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховали Герояна кладовищі у Малому Олексині, де прожив значну частину життя…

Публікації про Аврамчука В.

Розповідає дружина Героя Алла:

«Із десяти років аж до одруження Василь жив у селі Малий Олексин. А потім ми переїхали до Рівного. Разом ростили діток – донечці 16, а синові вже 22, він студент, навчається також на військовій кафедрі. Василь працював у ТОВ «КРОНОСПАН РІВНЕ» оператором ЧПК. На підприємстві вони проходили навчання, мали бронювання від мобілізації. Але у січні 2023 року Василю принесли повістку. Він не вагався жодної хвилини, адже вважав своїм обов’язком захищати нас та країну. Спершу пройшов навчання у Національній академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, отримав звання молодшого лейтенанта. А потім їх направили на Харківщину»

У Рівному на майдані Незалежності 6 червня попрощалися із 44-річним Василем Аврамчуком. Він загинув 3 червня на Харківщині.

Список публікцій

У Рівному попрощалися із військовим Василем Аврамчуком // Суспільне. Рівне

У Рівному в останню путь проведуть 44-річного лейтенанта Василя Аврамчука // ЧаРівне

Боронив незалежність: у Рівному проводжали в останню дорогу Василя Аврамчука (ВІДЕО) // Рівне1

На фронті загинув 44-річний Василь Аврамчук з Рівненщини // Еспресо

Аврамчук Василь (05.09.1979-03.06.2024)