Сергій Рокашевич народився у Рівному 22 серпня 1969 року. Здобув фах столяра у першому училищі. За тим була строкова служба в армії. Працював Сергій зварювальником у приватній компанії.

Та все змінилося з перших днів повномасштабного вторгнення. Тоді Сергій чітко вирішив для себе — піде захищати країну. Тож добровольцем пішов до військкомату, аби вступити до лав Збройних сил України.

Сергій вірив у перемогу над ворогом, тому віддавав себе повністю цій боротьбі.

На жаль, 54-річний сержант Сергій Рокашевич загинув 19 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання, внаслідок мінометного обстрілу зі сторони противника у Запорізькій області.

Прощання із Героєм відбулося 26 жовтня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховали Сергія Рокашевича в селі Обарів поряд із могилою матері.

Публікації про Рокашевича С.

Розповідає сестра Героя Світлана:

“Він не розповідав, що пішов на війну. Все було в таємниці, я лише згодом дізналася, де перебуває брат. Все завжди тримав у собі — сильний, справедливий, чесний. У Сергія з рідних залишилася лише я, ані дружини, ані дітей.

Справжній Герой. Він просто мусив іти боронити країну, йшов за свою Батьківщину, відстоював свою країну, яку дуже любив.”

26 жовтня Рівне провело в останню земну дорогу мужнього захисника Сергія Рокашевича, який віддав своє життя за Батьківщину.

Рівнянка Ольга з дитинства жила із Сергієм Рокашевичем в одному будинку:

“Запам’ятався мені справедливим і добрим. Трошки таким “шабашним”, але це справедливий був хлопець. Десь місяць тому він був у відпустці. Влітку був у шпиталі, підлікувався і знову пішов воювати”.

Список публікацій

У Рівному попрощалися із Вадимом Степанюком та Сергієм Рокашевичем // Суспільне  новини   

Їх вбила росія: У Рівному попрощалися з двома Героями // Rivne online

У Героя лишилося четверо дітей: Рівне – у скорботі // Радіо Трек: новини. 

На Рівненщині попрощалися з двома загиблими Героями – Вадимом Степанюком та Сергієм Рокашевичем // Вісті Рівненщини

 

 

 

 

 

Рокашевич Сергій Йосипович (22.08.1969-19.10.2023)