Роман Боровець народився у селі Великі Межирічі на Кореччині. Навчався у місцевій школі, а за тим, здобував фах психолога у Кременецькому педагогічному університеті. Проте, працювати за спеціальністю не захотів.Працював на будівництвах як в Україні, так і за кордоном.

6 березня 2022 року Роман Боровець пішов добровольцем у Збройні сили України.

Служба Романові подобалася, відчував себе на своєму місці, наче і, справді, робить те, що написано вище. За доброту та характер отримав позивний “Добриня”, став командиром взводу.

Батьки, молодший брат чекали Романа додому з перемогою у Рівному, куди переїхали кілька років тому. Та, на жаль…

29-річний молодший сержант Роман Боровець загинув 14 жовтня 2023 року внаслідок мінно-вибухової травми, виконуючи бойове завдання неподалік селища Райгородка Луганської області..

Поховали Героя на кладовищі у селі Великі Межирічі, поряд з дружиною.

Публікації про Боровця Р.

Розповідає мама Героя Валентина.

“У нього були золоті руки, тож працював на будівництві по Україні та закордоном. Скрізь Романом тішилися — добра, щира дитина, відкритий, чесний, порядний. В армії не служив, але, коли почалося повномасштабне вторгнення вирішив, що піде воювати. У 20 років Рома поховав дружину з синочком, тож вирішив, що захищати інших тепер — це його обов’язок і покликання. Вже 6 березня 2022 року добровольцем пішов до війська.

Іншим чоловіки, сини щось розповідають, а нам він говорив лише два слова “Все добре”. Це єдине, що про службу почули від нього за рік і сім місяців служби. Рома навіть казав, що, коли повернеться додому після перемоги, то продовжить служити — бачив себе тільки військовим“.

.На майдані Незалежності у Рівному прощалися з Романом Боровцем

Плаче небо дощем, плачуть дві родини, які втратили близьких і дорогих людей. Сьогодні на майдані Незалежності віддали останню шану захисникам українського народу – Роману Боровцю та Володимиру Гойденку.

Обоє вважали, що захищати рідну землю, – це не просто обов’язок, а покликання. Обоє до останнього йшли за велінням серця.

Віка Дячина

Ти завжди будеш в наших серцях 💔 Вічна пам’ять Герою України 🕯️

Ірина Ярмолюк

Боже, як це страшно і боляче😭 Тримайтеся. А Ромі Царство Небесне і земля пухом

За матеріалами Рівненської міської ради

Розповів друг загиблого Роман:

“Із Романом ми познайомились за кордоном, на будівництві. Він дуже добра людина. Ми товаришували сім’ями. Дружина Оленка була в нього, похоронив у 20 років. Ну, доля дуже й дуже важка у Романа. Дуже був хорошою людиною”

У нього була можливість перевестись сюди, у безпечніше місце. Але він сказав: “Я зі своїми хлопцями пішов, я буду з ними до кінця, я їх не покину”. Казав, що відчув себе воїном”

«Чергова непоправна втрата в нашій громаді!!! Світла пам’ять Герою!!! Про час прибуття додатково повідомимо»

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила сільська голова Оксана Слободенюк.

У Великих Межирічах в останню дорогу провели загиблого воїна

Чин похорону відбувся 20 жовтня у Свято-Миколаївському храмі у селі Застав’я. Звершив заупокійне богослужіння скитоначальник Свято-Варварівського скиту села Старий Корець архімандрит Михаїл Зущенко у співслужінні духовенства, повідомляє газета «Вісник Кореччини».

Під час проповіді настоятель храму протоієрей  Олександр Шостак розповів про воїна, який ще змалку прийшов до храму та був паламарем. У цьому храмі він обвінчався з нареченою Оленкою. На жаль, Рома поховав вагітну дружину. Згодом, взявши благословіння, вступив до лав ЗСУ. Нічого не боявся, був хоробрим та мужнім захисником. Також був дуже добрим, за що й отримав позивний «Добриня».

Вічний спочинок воїн знайшов на кладовищі у селі Великі Межирічі, поряд з дружиною. 

Список публікацій

У Рівному попрощалися із Романом Боровцем і Володимиром Гойденком // Суспільне новини

Віддали життя за вільну від окупантів Україну: У Рівному попрощаються двома Героями // Радіо Трек: новини

Під гербом свободи: У Рівному прощалися із двома Героями (ВІДЕО) // Рывне1

У Великих Межирічах в останню дорогу провели загиблого воїна // Корець район

Боровець Роман Святославович(15.02.1992-14.10.2023)