Олег Рожко народився у Рівному. Навчався у 25 місцевій школі. Після завершення — відразу пішов працювати. Олег спробував себе у різних сферах, не цурався фізичної роботи.

Строкову службу в армії не проходив, адже не підходив за станом здоров’я. Попри це, коли ворог розпочав повномасштабне вторгнення у нашу країну, Олег не вагався — пішов у військкомат та записався добровольцем до лав Збройних сил України. Про те, що тепер захищатиме Україну в однострої, розповів рідним лише згодом. Зателефонував сестрі, аби повідомити та залишити контакти, за якими у крайньому випадку можна буде дізнатися більше.

Спокійний, врівноважений Олег намагався не хвилювати рідних. Тож про те, що довелося побачити, пережити не розповідав. Добрий та щирий він прагнув бути корисним. Але ані тато, ані сестра Олега не мали інформації, де саме служив наш захисник.

На жаль, родина отримала сумну звістку. 12 червня 2023 року в бою з противником в районі села Мала Токмачка Запорізької області Олег Рожко загинув від отриманих травм…У нього залишилася сестра та батько

Прощання із Героєм відбулося 20 червня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховали Захисника на кладовищі “Нове”…

Публікації про Рожко О.
У Рівному віддали останню шану Герою, який загинув на Запорізькому напрямку.

Сьогодні рівняни зібралися на сльозами злитому майдані та віддали шану захиснику України – Олегу Рожку.

Трудолюбивий, спокійний, врівноважений – саме таким залишиться назавжди в серцях рідних та близьких наш Герой. Він добровільно, за покликом серця, став на захист рідної землі, щоб усі ми мали мирне небо та щасливе майбутнє. А до того, як служити в лавах ЗСУ допомагав переселенцям, які вимушені були покинути свої домівки через війну.

“Ми в неоціненному боргу перед кожним захисником, який віддав найцінніше – власне життя за кожного з нас. Щирі співчуття рідним нашого загиблого героя Олега Рожко. Молимося за кожного захисника: за тих, хто на фронті, за тих, хто віддав життя за свободу України!” – сказав міський голова Рівного Олександр Третяк.

За матеріалами Рівненської міської ради

Рівненський ОМТЦК та СП 
Котрий день ця кача тужливо лине нашим майданом…Котрий день усвідомлюєш усю гіркоту нашого сьогодення, адже ми втрачаємо найкращих…

Нині Рівне знову в жалобі. Майдан. Труна. Прапор країни, за яку віддано життя. Та святий хліб…Олег РОЖКО – новітній Герой небесного війська нині вирушає в свою останню дорогу під сльози осиротілої згорьованої родини та вдячних містян.Так, саме вдячних! Ми доземно вклоняємося Героєві за його подвиг, за честь, мужність та відвагу!

Спочивай же з миром, наш вірний побратиме! Вічна Тобі пам’ять та шана народна. М’яких хмаринок тобі, Олеже.

Я його не знала. він вчився в тій школі, що і мій син вчився. Дякую Богові, що є хлопці, які за нас уходять, благослови їх батьків, заспокой і помилуй, – розповідає рівнянка Людмила.

Хай спочиває з миром. Дуже шкода, що гинуть хлопці. Хай припиниться війна, перемоги всім, – резюмує рівнянка Алла.

Церква “Нова Надія” – Church “New Hope” 

Олег Рожко загинув 12 червня 2023 року в бою в районі села Мала Токмачка Запорізької області.

2 роки тому Олег приїхав в Ужгород в нашу церкву проходити реабілітацію. Коли закінчив її – став членом нашої церкви та був завзятим допомагати іншим, які мали подібні проблеми як і він. Таким чином він став служителем в реабілітаційному центрі, та служив в церкві добрим ділом. Завжди був щирим, завзятим на всіляку добру справу, відгукувався на допомогу. В часи війни допомагав переселенцям, яких наша спільнота приймала впродовж 2022 року. Церква цінувала ним як добрим братом і служителем.

В січні місяці він був мобілізованим в Ужгороді. Отримавши повістку поїхав одразу на полігон, сприйнявши цю сторінку в житті гідно і як ту, яку Бог дає йому проходити. Церква всіляко підтримувала його, споряджала та молилась за нього і його підрозділ.

Для нашої церкви це велика втрата, ми любили цього брата, героя і нашого співгромадянина. Віримо, що свого часу зустрінемось з ним біля Христа.

Сьогодні він був похований на батьківщині в Рівному, вечір пам’яті Олега в Ужгороді відбудеться в приміщенні церкви на вул. Сурикова, 6 в п’ятницю 23 червня о 19:00.

 
Список публікацій

У Рівному попрощалися із загиблим військовим Олегом Рожком // Суспільне новини

У Рівному попрощалися із захисником України Олегом Рожком (ВІДЕО) // Рівне 1  

На війну не брали по здоров’ю, але пішов добровольцем: у Рівному поховали загиблого героя // Telegraf

 

Рожко Олег Анатолійович (14.01.1980-12.06.2023)