Народився Тарас у м. Сарни, тут і проживав. З вересня 2002 року до червня 2013 року навчався у Сарненському НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, де здобув повну середню освіту. З першого класу займався греко-римською боротьбою та виборював призові місця на змаганнях. У вільний час любив паяти мікросхеми з маленьких резисторів, чіпів і конденсаторів.  З вересня 2013 року навчався на денній формі навчання в Рівненському НУВГП на факультеті «Водного господарства», по спеціальності «Гідротехніка, водні ресурси». В 2015 році був переведений на заочну форму навчання цього ж університету.

З 28 вересня 2020 року по серпень 2022 року працював поліцейським роти №5 з обслуговування міста Сарни Управління патрульної поліції Рівненської області

13 грудня 2022 року не вагаючись став до лав ЗСУ. Був військовослужбовцем 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. За посадою – розвідник-навідник. Мав позивний Таро. У бою за Україну Тарас загинув 28 травня 2023 року в районі н. п. Іванівське Бахмутського району Донецької області. Йому було лише 27 років.

У Героя залишилися батьки: тато Володимир Іванович, військовослужбовець в/ч А0153, мама Надія Дмитрівна, провідний бібліотекар Сарненської центральної бібліотеки, молодший брат Святослав, курсант Одеської академії та молодша сестра Злата, учениця 8 класу Сарненського ліцею «Лідер».

Похований на Алеї Героїв у м.Сарни.

Публікації про Рибачка Т.

“Мій син Тарас був дуже розумним, добрим і люблячим сином, відповідальним, із загостреним почуттям справедливості, справжнім патріотом, який любив Україну. З шаною, любов’ю та повагою ставився до рідних. Був справжнім товаришем для своїх побратимів”, – розповіла мама загиблого Надія Дмитрівна, яка разом із чоловіком Володимиром Івановичем, дітьми Святославом і Златою сумують за Тарасом, пишаються ним.

У Сарнах попрощалися з 27-річним розвідником Тарасом Рибачком

«Розвідники не помирають — йдуть за межу виконувати бойове завдання»

Розповідає Олександр Сварицевич, екскомандир військової частини А0153,

начальник відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення Сарненської міської ради

Герой-захисник, воїн Збройних сил Тарас Володимирович Рибачок. Молодий красивий чоловік, гордість громади. Вища освіта, попереду було все життя. Натомість Тарас добровільно пішов захищати Батьківщину в складі героїчної 80-ї ДШБ. Тої бригади, в якій героїчно виконував свій обов’язок його батько Володимир. В армії про розвідників кажуть, що вони не помирають. Вони виходять за межу виконувати бойове завдання і назавжди залишаються там.

У скорботі сім’я. Сім’я, яка є взірцем не тільки для нашої громади, а й для всього українського народу. Батько Володимир — кіборг Донецького аеропорту, штаб-сержант ВЧ А0153, який сьогодні виховує молодих воїнів. Брат Святослав — курсант передвипускного курсу Одеської військової академії, майбутній офіцер. Мама Надія Дмитрівна — зразковий працівник Сарненської бібліотеки, яка не тільки виховала в любові до Батьківщини своїх дітей, а й виховує всю молодь Сарненського району”. 

 Герой щиро до останнього подиху любив свою країну, і смерть за неї прийняв гідно. Справжній патріот, військовослужбовець 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, вірний син свого народу, добрий та щирий син, — повідомляють у Сарненській міській раді.

Використано матеріали : Рибачок Тарас Володимирович// Сарненська центральна бібліотека 

Список публікацій

Біля Бахмуту загинув військовий із Сарн Тарас Рибачок // Горинь

Рівненщина: Герой із Сарн залишився 27-річним..// .Голос України

У Сарнах попрощалися з 27-річним розвідником Тарасом Рибачком // Сарни NEWS CITI

Клята війна знову відібрала найдорожче – життя військовослужбовця Тараса Володимировича РИБАЧКА // Сарненська міська териториальна громада:сайт

Рибачок Тарас Володимирович (10.12.1995 – 28.05.2023)