Савчук Андрій народився 16 червня 1984 року у селі Голубне Березнівського (тепер Рівненського) району. Навчався у Голубнівській ЗОШ. Брав  участь щодо забезпечення оборони України та визволення її від нападу російських агресорів.
Савчук Андрій проявивши мужність та залишившись вірним присязі, загинув 03 листопада 2022 року виконуючи завдання поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області. В пам’яті рідних та друзів він назавжди лишився порядним, доброзичливим та життєрадісним.
Двоє дівчаток шкільного віку все життя пам’ятатимуть ціну свободи і незалежності України – адже до Небесного українського війська доєднався і їх тато.
Мати втратила сина, діти – тата, брати та сестра – рідну людину.

Публікації про Савчука А.
Захисника провели в останній земний шлях

11 листопада 2022 року Березнівщина провела в останній земний шлях загиблого
захисника Андрія Савчука.
Військовий кортеж з тілом загиблого захисника зустрічали усім селом Голубне, так
і усі разом провели у останню дорогу.
Поховали Андрія Миколайовича на місцевому цвинтарі.

 

 

В останню путь

Чорне крило скорботи кинуло свою тінь на ще одне село Березнівської  громади – минулої п’ятниці мешканці Голубного проводжали в останню путь свого 38-річного земляка Андрія САВЧУКА, який загинув у ході бойових дій з московськими окупантами за населений пункт
Новомихайлівка Донецької області.
Настоятель Зірненського храму Святого Пантелеймона митрофорний протоієрей Іван Бондар, який з благословення благочинного парафій УПЦ Ігоря Коспи очолив заупокійну службу у місцевому Свято-Троїцькому храмі, назвав його не просто звитяжцем, а й  справжнім християнином, який після віроломного нападу російської федерації на Україну, як вчить Святе Письмо, став на захист рідної землі, своєї сім’ї, односельчан, друзів,і віддав за них життя. Мати втратила сина,діти – батька,брати та сестри – рідну людину. А воїн
Андрій Савчук, переступивши межу між земним і небесним життям, назавжди залишиться в нашій пам’яті.
Поховали звитяжця на місцевому кладовищі.

Надія Ярмолюк

Список публікацій

Ярмолюк Н. В останню путь / Н. Ярмолюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2022. – N46/17 лист./. – С. 2.

На Донеччині загинув воїн з Березнівщини //Рівне вечірнє

Знову трагічна новина: на Донеччині загинув воїн з Рівненщини //Волинь

Захисника провели в останній земний шлях //Березнівська міська рада

 

Савчук Андрій Миколайович (16.06.1984-03.11.2022)