Сергій Савчук народився у Рівному. Навчався у НВК №12 та ліцеї “Елітар”, займався спортивною гімнастикою у спортивній школі №1. Навчався  в Національному університеті водного господарства та природокористування, здобув    спеціальність “гідротехнічне будівництво”.

Після закінчення військової кафедри, у складному для країни 2014 році, Сергія призвали на службу у прикордонні війська. Тут прослужив півтора роки, патрулював вздовж держаного кордону, іноді за одне чергування проходив понад 25 кілометрів.

Коли ж повернувся до мирного життя, продовжив роботу технічним директором ТОВ-Фірма “Сілвер”.

Та вже у квітні 2022 року його знову призвали до лав Збройних сил України.

Командир взводу, старший лейтенант 30-річний Сергій Савчук загинув 21 січня під час ведення бойових дій    в районі Соледару на Донеччині…

Поховали    Героя на кладовищі “Нове”

 

Публікації про Савчука С.

 

Чесний, іноді аж занадто, як кажуть рідні, справедливий, але водночас дружелюбний, комунікабельний Сергій вражав усіх своєю посмішкою та вдачею.

“У нього все повинно бути ідеальним, відповідати закону, правильно… Він дуже любив математику, фізику, захоплювався кресленнями, мріяв будувати гідро-електростанції і працював над цим. Розповідав, коли були під Лисичанськом, знайшов на одному підприємстві багато креслень. Їх, напевно не встигли вивезти. Сергій дуже радів: “Тату, я поки мав можливість, роздивлявся все, все запам’ятовував, це ж можна буде спробувати зробити!” – розповідає батько Героя Віталій.

Командир взводу, старший лейтенант 30-річний Сергій Савчук загинув 21 січня під час ведення бойових дій в районі Соледару на Донеччині…

У Сергія залишились чотирирічний син, дружина, батьки, брат та дві сестри…

“Він був надзвичайним, люблячим чоловіком, хорошим батьком… Ми у шлюбі прожили п’ять років — роботи, турботи… Ми не встигли іще набутися разом, натішитись один одним…” – каже дружина захисника Ольга.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 27 січня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. …

Побратими Сергія Савчука сумують через його загибель та співчувають рідним! А також вибачаються, що не змогли його вберегти! Побратими Героя далі на позиціях і обіцяють обов’язково помститися за його смерть та здобути перемогу!

Рівняни провели в останню путь відразу трьох Героїв

27 січня, о 10.00 на майдані Незалежності  м. Рівне провели в останню путь трьох вірних синів своєї Батьківщини – Сергія Шаруду, Сергія Савчука та Сергія Джуріча… Вірні сини, чоловіки, кращі батьки, хороші друзі – кожен з них був і залишатиметься кращим для своїх рідних… Для усіх нас – вони Герої.

Рівненська міська рада

 

Список публікацій

У Рівному провели в останню путь трьох Героїв //Рівненські новини

Рівняни провели в останню дорогу трьох Героїв (ФОТО) //Рівне вечірнє

У Рівному попрощались із бійцями Сергієм Шарудою, Сергієм Савчуком та Сергієм Джурічем // Суспільне : новини

Трьох Героїв з Рівного вбила росія (ФОТО) //Rivne online

Савчук Сергій (1993-21.01.2023)