Шершун Василь Георгійович народився 6 січня 1983 року в місті Костополі.  Навчався у Костопільській ЗОШ № 2. Впродовж семи років відвідував заняття з  футболу. Після закінчення школи вступив до Костопільського будівельного – технологічного коледжу НУВГП, де здобув професію «Столяр будівельний-тесляр» (період 1998 – 2000 рр). Після закінчення  навчання в коледжі призваний на строкову службу, по завершенню якої мав сержантське звання – старшина.


Прийшовши з армії, працював у Костопільському будівельному комбінаті. У 2007році створив свою сім’ю. Василь був працьовитою, чуйною, спокійною людиною,  чудовим батьком для донечки та сина і люблячим чоловіком для дружини. Здебільшого Василь працював на будівництві. У нього були золоті руки якими він побудував свій дім.


7 серпня 2022 року Василь Шершун приєднався до лав ЗСУ, головний сержант– водій 2 гранатометного відділення вогневої підтримки, аеромобільного батальйону військової частини А-2120. А 31 березня 2023 року під час виконання бойового завдання, пов’язаного з захистом територіальної цілісності та державного суверенітету України, загинув в районі бойових дій населеного пункту Лиман Донецької області.
Поховали Шершуна Василя з військовими почестями поруч з іншими Героями на місцевому кладовищі «Нове».

У Героя залишилась дружина та двоє дітей.

В пам’яті односельців він залишиться, як  людина із великим серцем, зразковий сім’янин, хороший друг, справжній патріот України.

Публікації про Шершун В.

Спогади дружини Ольги:

Ми познайомились з Василем на дні народженні моєї сестри. Він одразу припав мені до душі,так як був щирим та веселим. Коли ми зрозуміли, що наша симпатія взаємна, почали зустрічатися, а через рік одружилися . В нас народилися двоє дітей: донька Дарина та син Іван. Ми з чоловіком мріяли про власний дім тому він власноруч втілив цю мрію в життя, побудувавши затишний дім для нашої сім’ї.
Василь для мене був люблячим чоловіком,для дітей турботливим батьком,а для батьків опорою та підтримкою. Важливо зазначити те,що всю роботу він виконував сумлінно та ідеально,ставши взірцем для інших. Світла пам‘ять про нашого Героя Василя Шершуна буде жити завжди в
наших серцях.

“Людина із великим серцем, зразковий сім’янин, хороший друг, справжній патріот України. Приносимо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, поділяємо ваш біль і схиляємо голови у скорботі разом з вами. Не пробачимо ворогу смертей воїнів, які мужньо полягли за вільне майбутнє Українського народу!” – йдеться у повідомленні.Малолюбашанської міської ради.

Фото із сімейного архіву

Список публікацій

Костопільська громада у жалобі: 40-річний головний сержант загинув на Донеччині // Рівне1

У боях під Лиманом загинув воїн з Рівненщини Василь Шершун // Еспресо

На Донеччині загинув водій-гранатометник з Рівненщини // Рівне вечірнє

Шершун Василь Георгійович (06.01.1983-31.03.2023)