Наші захисники віддають себе задля головної мети — цілісності нашої країни. Таким був і ветеран АТО Володимир Шевченко. Він вдруге сміливо став та захист рідної країни та, на жаль, повернувся додому на щиті…

Володимир Шевченко народився у Рівному. Навчався у 13 школі, а за тим здобув фах маляра-штукатура у ПТУ №1

Захищати рідних Володимир звик змалечку. Адже, коли був іще дитиною, помер його тато. Тож вимушений був замінити його трьом братам. Усі вони, як і Володя, служать зараз в лавах Збройних сил України.

“Він служив строкову службу в армії, добровольцем пішов АТО. Був там у 2014-2015 роках, коли все тільки починалося. На щастя, Вова тоді повернувся живим та неушкодженим. У перший же день, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він спакував рюкзак, сказав, що мусить іти, що треба нас захищати, і пішов добровольцем у військкомат.”- розповідає дружина Героя Аліна:

Володимир — один з тих мужніх воїнів, хто тримав оборону Бахмуту, понад пів року боронив Авдіївку. Він вже збирався у відпустку, аби нарешті зустрітися з найріднішими, але вимушений був залишитись..

36-річний солдат Володимир Шевченко помер у лікарні 1 листопада 2023 року від численних поранень, отриманих під час бойового завдання поблизу Авдіївки Донецької області.

Поховали Володимира Шевченко на кладовищі “Нове”

Публікації про Шевченко В.

Розповідає дружина Героя Аліна:

“Він був надзвичайно світлою та доброю людиною, справжній світлячок. Дуже любив людей, завжди приходив на допомогу. Не знаю, чи є людина, яка могла б сказати про Володю щось погане. Він надзвичайно любив наших донечок, їм всього три та один рочок. І дуже хотів їх побачити.

Відпустку скасували, адже росіяни пішли в наступ. Володя отримав поранення, кілька годин чекав евакуації. Врешті, потрапив до лікарні. Туди до нього приїхала я з його мамою, він посміхався, казав, що все буде добре. Дуже хотів побачити донечок та кави… Одна лікарня змінювалась на іншу, після однієї операції йшла інша… На жаль, чергову операцію Вова не пережив…”

Прощання із Героєм відбулося 9 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному.

Рівне віддало останню шану захиснику Володимиру Шевченку. Він вже не вперше став до лав оборонців незалежності нашої держави. І щоразу робив це добровольцем у перші ж дні небезпеки — спершу у 2014, а потім і в 2022…

Володимир Шевченко так хотів повернутися додому, аби побачити донечок, дружину, маму. Та на жаль, повернувся, аби знайти свій спочинок…

Вічна слава тобі, Герою- йдеться на сторінці Рівненської міської ради

Знайомий Володимира Олег розповів Суспільному:

“Хлопчина був хороший, чуйний. Завжди теж на роботі ніколи до нього ніяких було ні претензій, нічого, завжди все слухав. Я на роботі там бригадиром був і ніколи до нього ніяких питань не було. Він завжди допоможе і нічого не треба казати. Він сам все робив, хороша людина була”.

 
Список публікацій

Від поранень помер воїн із Рівного Володимир Шевченко // Район Рівне

Тримав оборону Бахмута, та Авдіївки: загинув Володимир Шевченко (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощалися із бійцем Володимиром Шевченком // Суспільне:новини

Шевченко Володимир Андрійович (05.09.1987-01.11.2023)