Відданий своїй країні та її народові, воїн-блогер Віктор “Дідусік” Суходольський народився у селі Межирічі. Розпочинав працювати телемайстром, а згодом започаткував власну справу.

Він був приватним підприємцем. Свого часу служив у військово-транспортній авіації під Москвою та Арцизі, під Одесою.

На війну пішов добровольцем ще у вересні 2014 року. Воював у розвідці. Там під час підготовки набув спеціальності снайпера.

А коли повернувся додому, відкрив власний YouTube-канал Didusik. TV, названий так на честь онука. На цій платформі за допомогою чат-рулетки він спілкувався про політику з випадковими людьми з різних регіонів Росії, заперечуючи пропагандистські штампи Кремля.

Віктор завжди був упевнений у своїх діях, завжди до всього підходив з логічним розрахунком, планував усе чітко і виважено. І, розповідає донька, саме так завжди і виходило — правильно та по-справедливості.

14 червня старшого солдата Віктора Суходольського нагородили медаллю “За хоробрість в бою”. А вже за кілька днів — 16 червня 2023 року 55-річний “Дідусік” загинув під час артилерійського обстрілу поблизу села П’ятихатки Запорізької області…

Прощання із Героєм відбулося 22 червня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховали Захисника на Алеї Героїв на кладовищі “Нове”.

Публікації про Суходольського В..
Пригадує донька Христина.

“Він говорив правду на своєму каналі, спілкувався з росіянами і розкривав їм правду про путінський режим. Тато відстоював свій канал попри все, бо його не один раз намагалися закрити, поскаржитися. Але саме так, через відео він намагався передати свій настрой, бойовий та впевнений.

Тато був націоналістом, завжди у вирі протестних подій, завжди активний, тримав руку на пульсі, був відкритим та відстоював свої ідеали. Він був жорстким але люблячим водночас, готував нас його дітей — мене, Аліну та Максима — до того, що потрібно бути сильними. Я раніше навіть ображалася на нього, що відносився до мене, як до солдата, а я ж дівчинка… А зараз вдячна йому за це. Він був і на завжди залишиться Батьком і Героєм з великої букви.”

У Рівному попрощалися із Героєм Віктором Суходольським із позивним “Дідусік”.

Істинний патріот своєї країни, який не був осторонь болючих та історичних подій її новітньої історії. Наш мужній захисник брав активну участь у Помарачевій революції, Революції гідності, волонтерив, а в 2014 році, на початку російської агресії на Сході нашої країни, пішов захищати Україну. Саме за неї, за рідну країну та її світле майбутнє він і віддав найцінніше – власне життя.

Впевнений у своїх діях, хоробрий та мужній патріот Віктор Суходольський мав радіти життю. Виховувати своїх онуків та дітей, яких так щиро любив, але його життя забрала війна. Батько та Герой з великої літери, патріот та людина великої душі, – саме таким залишиться навічно рівнянин Віктор Суходольський.

Вічна пам’ять! Щирі співчуття рідним!

 За матеріалами Рівненської міської ради

Побратим з позивним “Вінт” Віктора він знав ще з часів Революції Гідності:

“Потім ми поїхали в “Айдар”, друга штурмова афганська рота, нормальний хлопець. А це, як почалася війна, то я його бачив біля військкомату. Але він молодший — йому всього-на-всього 55, а мені — 65. То його взяли, а мене ні”.

Віктор Суходольський запам’ятався не лише як прихильник націоналістичних ідей, а й як громадський діяч і патріот Рівного, каже його знайомий Сергій Сєріков:

“Ми з Віктором не були друзями, але ми з одного міста, і я ніколи не бачив такої відповідальної людини — на всіх громадських акціях я насамперед бачив Віктора. Таких людей, якщо я скажу, що не буде вистачати, то це не відобразить ступінь нашої втрати. Таких людей стає все менше, це велика втрата не тільки для міста, а й для країни”.

Рівнянин Ігор Мічуда, нині також військовослужбовець, каже, що пам’ятає Віктора як нестримного чоловіка:

“Але ця нестримність — у хорошому сенсі була. Людина, яка всім серцем любила Україну, не ховалась ні за ким. На жаль, такі люди ідуть одними з перших. Ми розуміємо, що ця війна буде доведена до кінця, і завдяки таким людям зокрема”.

Alina Sukhodolska Дідусік Суходольський“Герої не вмирають, правда ж,татку?Небо всіх розсудить! Українцям одна дорога-в рай!Кацапів же навіть в пеклі не чекають! Дідусік,вічна пам’ять тобі! Ми помстимося! “

Inna Toporkova

Прийміть найщиріші співчуття! Це велика втрата для нас всіх! Віктор був неймовірною людиною

Галина Синюк

Не віриться, що наш мужній Віктор загинув…Біль і сум…Царство Небесне, вічна світла пам’ять і слава Герою.

Facebook Farhad Bloger “На війні загинув, наш боєць і герой Віктор Суходольський “Дідусік”. Ми пам’ятатимемо нашого героя – воїна двох фронтів як бойового бійця на фронті ЗСУ та як інформативного бійця в Ютюбі – стрімера! Вічна пам’ять нашому Герою. Герої не вмирають!” – написав він.

Світлини із сторінки “Дідусік Суходольський

Список публікацій

У боях за Україну загинув рівненський воїн-блогер “Дідусік”: чим був відомий Герой // Obozrevatel

На фронті загинув активний учасник Революції Гідності, атовець та блогер Віктор Суходольський // Вечірній Київ

У боях за Україну загинув рівненський блогер “Дідусік” Віктор Суходольський // lB. UA

Загинув рівнянин Віктор Суходольський, відомий як Віктор “Дідусик” // Горинь

У Рівному попрощалися з Віктором Суходольським, автором “Дідусік ТВ” // Суспільне новини

Дідусік Суходольський // Фейсбук

Віктор Суходольський // Фейсбук

Суходольський Віктор Тарасович (30.05.1968-14.06.2023)