Народився Руслан у м.Київ. Проживав в с.Іванівка Кагарлицького району, Київської області. У 1999 році одружився з Яришко Валентиною і переїхав жити в її рідне село Корост, де і проживав до мобілізації. У 2000 році закінчив курси «столяр верстатник». У подружньому житті народилося двоє дітей: дочка Вікторія та син Максим.

08 червня 2023 року Руслан був мобілізований до лав ЗСУ. Спочатку службу проходив на Тучинському полігоні, а далі був направлений до в/ч А3306, згодом переведений до в/ч А4667. У серпні того ж року отримав поранення, першу медичну допомогу надали у м.Слов’янськ, далі проходив лікування у м.Ізюм в військовому госпіталі. Пізніше, за станом здоров’я, Руслан Миколайович був відправлений на реабілітацію додому.

Помер Воїн від серцево-судинної недостатності, під час реабілітації, 18 жовтня 2023 року. Похований у с. Корост.

У Героя залишилися дружина та двоє дітей.

Публікації про Сябра Р

Гірким болем ця трагічна звістка озвалася в серці кожного мешканця громади. Окупанту немає прощення за кров, сльози і горе.
Висловлюємо слова щирих співчуттів родинам, рідним, друзям та побратимам наших Героїв.
Схиляємо свої голови у скорботі та пошані перед пам’яттю Вірних синів України.
Вічна і світла пам’ять!
,- повідолмляє Сарненська міська рада

Шкільний турнір памʼяті загиблих Воїнів-Героїв

в стінах Коростського ліцею відбувся ІІ відкритий турнір із волейболу серед юнаків 2007 року народження та молодших присвячений пам’яті загиблих воїнів Збройних Сил України, які проживали у селах Коростського старостинського округу та віддали своє життя за цілісність української державності:

🕯️Дмитра Камінського , 🕯️Петра Босого, 🕯️Олега Кошляка, 🕯️Руслана Сябро, 🕯️Олександра Колоса, 🕯️Олександра Чижа

У турнірі взяли участь колективи – Коростського ліцею, Великовербченського ліцею, збірна міста Сарни та команда-гість із Полиць, Вараського району.

🏆Переможцями стали господарі – команда Коростського ліцею, срібло здобули гравці Сарненськоі збірної, третю сходинку посіла команда з Великого Вербчого, четвертими відповідно стали гості – команда з Полиць. Вічна слава Героям!

Список публікацій

Війна забрала життя двох воїнів з Рівненщини // Рівненські новини

Додому “на щиті” повертаються два воїни із села на Рівненщині // Rivne Media

У селі на Сарненщині прощатимуться з двома воїнами // СарниNews.City

Сябро Руслан Миколайович (19.01.1979 -18.10.2023)