Микола народився 4 жовтня 1972 року і постійно проживав у селі Білка. Навчався у Білківській школі, яку закінчив у 1987 році. Після закінчення школи навчався в профтехучилищі міста Корець, де здобув професію водія. У свій час працював водієм, робітником у Зірненській школі та у Березнівському ліцеї №1 імені Миколи Буховича. Микола одружений має троє дітей та 2 онуків

У квітні 2023 року був мобілізований до ЗСУ. Солдат Микола Майструк служив водієм механізованого батальйону. Герой загинув 29 жовтня 2023 року у Запорізькій області внаслідок ворожого мінометного обстрілу.


У полеглого захисника залишилися дружина Людмила Андріївна, син Сергій, дочки Олеся та Юліанна та двоє онуків.

Публікації про Майструка М,

До Небесного війська доєднався Микола Майструк з села Білка

Знову чорна звістка у нашій громаді – внаслідок мінометного обстрілу загинув наш земляк Микола Майструк з села Білка, 1972 року народження.

Наш оборонець захищав Україну від московських окупантів з квітня 2023 року.

Висловлюємо щирі співчуття у зв’язку з непоправною втратою рідним, близьким, друзям, усім, хто любив та поважав Миколу Васильовича. Нехай світла пам’ять про українського воїна навіки залишиться у наших серцях,- повідомляє Березнівська міська рада

Третього листопада у селі Білка Березнівської громади попрощалися із загиблим захисником України Миколою Майструком.

Тетяна Шнайдер: О, Боже, як шкода дітей, матерів, жінок


Його остання земна дорога була встелена квітами шани


У безмежному сумі, гіркій жалобі були минулої п’ятниці жителі Білки, адже вони проводжали в останню земну путь свого відважного земляка-воїна, 51-річного Миколу Васильовича МАЙСТРУКА, який загинув 21 жовтня ц.р. внаслідок мінометного обстрілу російських загарбників.
Близько дванадцятої години біля оселі полеглого зібралися сотні людей – рідні, близькі, сусіди, друзі, односельчани, приїжджі з навколишніх населених пунктів. Віддати шану мужньому оборонцеві України прибули міський голова Березного Руслан Пилипчук, сільський староста Мирослав Гоголь, депутат міської ради Олександр Корицький, військові представники.
Навколо рясніли чорним смутком жіночі хустини, а в очах присутніх був нестерпний біль від непоправної втрати. Важко, невимовно важко було бачити, як припадала до труни, в якій покоївся її коханий чоловік, дружина воїна-звитяжця Людмила Андріївна. Її безутішний плач, розпачливе ридання донечки Юліани, проймали душі і серця присутніх на похоронній церемонії.


Більшість з них витирала сльози смутку і співчуття, не втримувалися від сліз навіть, здавалося б, сильні характером чоловіки. Бо вони всі назавжди прощалися з доброю людиною, невтомним трудівником, гарним господарем, люблячим чоловіком, турботливим батьком, який разом з дружиною виховав трьох хороших дітей. Він віддавав свою турботу і любов сім’ї, безмежно радів обом внукам, для яких був ніжним дідусем.


О дванадцятій годині прибув настоятель місцевого Свято – Дмитрівського храму УПЦ Микола Гамувка разом з кількома іншими священниками цього благочиння. Біля труни воїна-героя вони здійснили відповідну відправу. Потім під звуки траурних мелодій оркестру багатолюдна похоронна процесія рушила від дому покійного до місцевого храму. Попереду несла портрет свого любого і незабутнього татка його донька Юліана, яка у розпачі та горі витирала сльози і все промовляла: «Таточку наш дорогий, як же ми будемо жити без тебе?».
Похоронна процесія рухалась крізь людський коридор – сотні сельчан, стоячи на колінах, віддавали шану своєму героєві – земляку. Над нею майоріли синьо-жовті прапори, а катафалк з тілом полеглого супроводжував почесний військовий караул. Вся остання земна дорога мужнього звитяжця була встелена квітами шани і пам’яті.

Поховали його з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі.
Вічна пам’ять нашому славному землякові-захисникові, щирі співчуття його рідним і близьким. Слава про нього і всіх героїв України завжди житиме у людській пам’яті.


Павло Рачок

Донька загиблого військового з Рівненщини просить присвоїти йому посмертне звання Героя України

Загинув мій тато Майструк Микола Васильович 29 жовтня 2023 року від отриманого поранення несумісного з життям під час виконання бойового завдання у селі Роботине, Пологівського району, Запорізької області. Мій тато відважно виконував свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі. Він щиро вірив у перемогу над ворогом, тож просимо Вас надати йому звання Героя України посмертно. Ми пишаємось нашим татом, чоловіком, дідусем. Він наш герой. Герой для нашої сім’ї, для нашої родини, – говорить донька загиблого воїна.

.

Список публікацій

Загинув воїн із Березнівщини Микола Майструк // Район Рівне

Внаслідок мінометного обстрілу загинув воїн з Березнівщини Микола Майструк // Рівненські новин

У селі Білка Березнівської громади попрощалися із загиблим захисником України Миколою Майструком // Березнівська міська рада

Рачок П. Його остання земна дорога була встелена квітами шани /П.Рачок // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2023. – N 45 /09 листоп./ – С. 2.

Майструк Микола Васильович (04.10.1972-29.10.2023)