Василь Телетьон народився 14.04.1971 року у багатодітній сім’ї. Проживав у с. Велике Вербче. Після закінчення школи здобув професію шофера. Працював в колишньому КСП «Перше травня» с. Велике Вербче, потім – у Великовербченській ЗОШ. Був одружений.

У травні 2018 року Василь Телетьон підписав контракт на три роки, а у 2021 році продовжив його. Загинув   у боротьбі за місто Васильків Київської області.

Йому було 50 років, сиротами залишилися двоє дітей: син та донька.

Відповідно до Указу Перзидента України Володимира Зеленського  №105/2022 Телетьон Василь Васильович нагороджений ордером «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

 

 Публікації про Телетьона В.

“Висловлюємо щирі співчуття дружині Любові Петрівні, 26.04.1971 р.н. Вони разом з Героєм Василем Телетьоном виховали та дали вищу освіту двом прекрасним дітям, сину Івану, 01.07.1993 р.н. та доньці Оксані, 05.02.1995р.н.

Розділяємо горе матері Героя Ганни Телетьон. Вони з батьком Героя Василем Телетьоном виховали 8 синів. Три сини Володимир, Василь, Сергій є учасниками АТО/ООС. Син Володимир на даний час боронить місто Київ від російської навали. Василь, Володимир та Сергій одні з найперших подалися до лав учасників АТО із с. Велике Вербче”, – йдеться у повідомленні міськради.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Василя Телетьона нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). Указ Президента України №105/2022.

“Їхні жертви не були марними. Своїм життям і геройською смертю вони засвідчили безмежну любов до України. Заради її щасливого майбутнього вони пожертвували найціннішим, що є в людини – власним життям. Тож ніколи не забудемо їхні імена”

 

 Список публікацій

Втрати на фронті: у боях на Київщині загинув контрактник із Сарненщини// Сарненські новини. – 2022. – 3 безез. – С. 2.

Рідним Василя Телетьона із Сарненщини передали його нагороду// Вільне слово. – 2022. – 7 квіт. – С. 5.

На Сарненщині попрощалися із загиблим солдатом// Сарненські новини. – 2022. – 10 берез. – С. 2.

У боях за Васильків загинув чоловік із Рівненщини, його брат продовжує боронити Київ //Rivne Media

На Рівненщині двох військових посмертно нагородили орденами // Rivne Media

У боях за Васильків загинув воїн з Сарненщини // Рівне вечірнє

 

Телетьон Василь Васильович (14.04.1971-??28.02.2022)