Народився Тішаков Максим Миколайович 18 листопада 1992 року у селі Первомайськ Луганської області. У 1994 році сім’я переїхала в с.Добривода Радивилівського району, а згодом у 2001 році переїхали у с.Савчуки.

У 2011 році після здобутої середньої освіти в Козинській школі-колегіуму юнак їздив на заробітки, аби допомогти мамі у вихованні молодшого брата Володимира та сестрички Надії. Його мрією було гарне життя у достатку.

У 2018 році одружився, через 3 роки у нього народилася донечка Оксана.

15 серпня 2022 року пішов добровольцем на захист України в лави ЗСУ. Проходив навчання у Великій Британії. Там військовослужбовці Збройних Сил України навчалися життєво важливим навичкам порятунку життя на полі бою , які проводить британська армія та її міжнародні партнери.

Згодом був мобілізований у десантно-штурмові війська 79 бригади у с. Новомихайлівка Донецької області. Де надавав першу допомогу, витягував поранених на першій лінії фронту.

Максим був доброю та чуйною людиною, який любив життя та дітей. Мав багато друзів, ішов на допомогу при першій можливості. Після загибелі воїна, 12 січня у нього народився син і назвали його Миколкою, так як хотів татко Максим.

Указом Президента України від 18 липня 2023 року № 433 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Максим Тішаков.нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

Публікації про Тішакова М

15 січня мешканці Козинської територіальної громади Дубенського району провели в останню путь Тішакова Максима Миколайовича, який у період дії воєнного стану, під час виконання обов’язків військової служби, будучи вірним військовій присязі загинув 02.01.2023 року у бою з російськими загарбниками у населеному пункті Новомихайлівка Донецької області.

Ще не загоїлась в матері рана, Як у двері увірвалась знову біда...

 Ще недавно двох соколів мала, Двох синочків забрала війна...

Як болить їй - ніхто з нас не знає, Як згорьована мати живе...

 Десь на небі брат брата стрічає, Завмирає навколо усе...

Скільки горя війна нам принесла, Скільки, підло, забрала життів?!

 Не зустрінуть ні зим, а ні весен, Двоє рідних Героїв-братів...

Катерина Братащук, рядки, народжені війною 2023

 За матеріалами Козинської центральної бібліотеки

 Родина Тішакових із села Савчуки, що на Дубенщині, за два з половиною місяці втратили на війні двох синів.

11 січня, мамі захисників, Маргариті Піддубній, та Антоніні Тішаковій, дружині Максима Тішакова, вручили нагороду Героя. Його відзначили орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Список публікацій

Вчора у Козинській громаді попрощались із загиблим воїном Максимом Тішаковим.// Дубенська районна державна адміністрація

На Дубенщині попрощалися із воїном Максимом Тішаковим // Рівненські новини

Мамі, яка за два з половиною місяці втратила на війні двох дітей, вручили нагороду сина // ITV

На Дубенщині попрощалися із воїном Максимом Тішаковим // Рівне 1

Тішаков Максим Миколайович (18.10.1992 – 02.01.2023)