Тішаков Володимир Миколайович народився 9 червня 2000 року в с.Добривода Радивилівського району, згодом сім’я переїхала в село Савчуки того ж району.

У 2007 році почав навчатися у Вербському інтернаті. Через 3 роки перейшов в Козинський колегіум.Дуже любив читати про історію України,часто відвідував бібліотеку колегіуму.

Після 9-го класу навчався у Золочівському ПТУ на зварювальника, та через рік, зважаючи на сімейні обставини, був змушений перервати навчання.

Їздив на заробітки в Дніпропетровськ на цементний завод, хотів допомагати мамі фінансово, адже мав старшого брата Максима і сестричку Надію.

Володимир був доброю та порядною людиною, чуйний до чужої біди.Любив дітей і мріяв одружитися.

З 11 грудня 2019 року по 21липня 2020 року проходив військову строкову службу у Міжнародному центрі національної гвардії у м.Бориспіль Київської області. Повернувся за станом здоров’я.

Коли почалася російсько-українська війна разом із братом Максимом записалися у місцеву тероборону с.Козин.

5 серпня 2022 року юнака мобілізували у м.Луцьку на охорону секретно-військових об’єктів.

В лютому 2023 року проходив навчання у м.Львів і потім, не повідомляючи нічого мамі, вирушив на передову у м.Вугледар Донецької області. Аби помститися за брата Максима, який під час виконання обов’язків військової служби загинув 02.01.2023 року у бою з російськими загарбниками у населеному пункті Новомихайлівка Донецької області.

Лиха звістка прийшла 20 березня 2023 року, про те ,що вірний військовій присязі, закривши собою побратима- командира, загинув житель села Савчуки Козинської громади Володимир Миколайович Тішаков.

Указом Президента України № 270 від 10 травня 2023 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”,Тішаков Володимир Миколайович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Указом Президента України № 559/2022 від 05 серпня 2022 року, нагороджений відзнакою «За оборону України» (посмертно).

Публікайції про Тішаков В.

Якими словами передати те, що зараз на серці і в душі мама – Маргарити Володимирівни, батька – Миколи Анатолійовича, сестри – Надії. Це невимовно боляче. Велика втрата для батьківщини, односельців.Щирі співчуття всім Вам та низький уклін за мужніх Захисників України!Нехай Всемилостивий Господь прийме душу новопреставленого Володимира в оселях Праведних та дарує Царство Небесне! А піснеспів «Вічна пам’ять» хай не накликає сум, а буде стежиною любові до місць спочинку Максима та Володимира Тишакових!Герої не вмирають! – йдеться в повідомленні Дубенської районної ради

Алла Королук Герої не вмирають! але як рідним, як пережити це горе і чи переживеться, Щоразу стискається душа, Господи, допоможи побороти цю нечисть!

Іра ЖовнірукГосподи, допоможи батькам, сестрі рідним пережити непоправну втрату! Низький уклін вам, батьки, за синів-героїв!

Як важко втримати сльозу, Як важко втриматись від мата, Коли везуть знов на щиті, Ще зовсім молоденького солдата!

Він жити мав, радіти мав, любити… Встрічати сонце і радіть весні, І взагалі не так все мало бути, Тебе не мали везти нині у труні!!!

За брата йшов у бій і не боявся, Лиш за матусю ти переживав. Тепер вона одна: без тебе й брата, Забрала вас триклята ця війна!

Пам’яті Володимира та Максима Тішакових.

24.03.23 Оксана Ящук

За матеріалами Козинської центральної бібліотеки

Загиблого Героя нагородили посмертно 

Відзнакою Президента України “За оборону України” та орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено Володимира Тішакова. На жаль, посмертно.
Нагороди вручили сьогодні, 07 вересня 2023 року, Маргариті Піддубній, матері загиблого захисника, Мирончук Петро Володимирович, старший лейтенант, заступник командира 3 роти з морально-психологічного забезпечення ВЧ А 4457, ВЧ А 0959 , та заступник голови Дубенської районної військової адміністрації Ірина Кружайло. Козинський сільський голова Іван Школяр привітав матір Героя з отриманням нагород та висловив слова співчуття щодо обставин їх одержання.

Список публікацій

Тішаков Володимир Миколайович // Козинська громада, Рівненська оюбласть, Дубенський район

На фронті загинув молодий військовий з Рівненщини Володимир Тішаков // Еспресо Захід

Невимовний біль: За майже три місяці батьки з Дубенщини втратили на війні двох дітей // Радіо Трек: новини.

Загиблого Героя нагородили посмертно // Козинська громада, Рівненська оюбласть, Дубенський район

Тішаков Володимир Миколайович (09.06 2000-02.01.2023)