Тимофіїв Іван Григорович народився 03 січня 1983 року в селі Новий Моквин Березнівського району Рівненської області .

Навчався у Моквинській ЗОШ І-ІІІ ст., дуже любив  такі предмети як українська література та історія. Був товариським та доброзичливим.

У 2002 році закінчив Костопільский будівельно-технологічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування і здобув кваліфікацію  муляра, пічника, штукатура.  У 2009 році  закінчив НУВГП і здобув кваліфікацію бакалавра з менеджменту.

З  серпня 2015 року по жовтень 2016 року перебував  в зоні АТО.  01.03.2022 року пішов   на військову службу до 80-тої окремої десантно-штурмової бригади ВЧ  А 0284 місто Львів.

Іван мав загострене почуття справедливості і патріотизму, тому опинився серед перших бажаючих воювати за Україну.

Загинув  Тимофіїв Іван  10 травня 2022 року в с.Дмитрівка Краматорського району, Донецькаої області.

У Івана  Тимофіїва залишилися дружина та син.

 

Публікації про Тимофіїва І.
Лягли квіти на могилу воїна

Під поривами вітру над Новомоквином минулої неділі кружляла біло-рожева заметіль  блуневого цвіту, яку виповнювали бентежні аромати розквітлого бузку. Травневою розкішшю світу, здавалося, милуються сніжно-білі хмари, небесна голунь, золоте сонячне проміння. Їх кольори
віддзеркалювалися в маєві жовто-блакитних прапорів, які тріпотіли над вулицею, що вела до храму. Оповитою шовком знамен, морем квітів сільською дорогою рухалася багатолюдна похоронна процесів.
А над головами людей на плечах побратимів пливла домовина з тілом 39- річного мешканця Новомоквина радіотелефоніста Івана Тимофіїва, життя якого трагічно обірвалося в зоні бойових дій з московськими окупантами 10 травня поблизу населеного пункту Дмитрівка Краматорського району Донецької області.
Протягом 14 місяців Іван перебував у зоні АТО/ООС, отож добре спізнав на собі підступність і безжальність московських окупантів. Але з початком повномасштабного російського нападу на Україну як справжній патріот сам  прийшов у перший відділ Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з речами, щоб стати на захист України.
Попрощатися з Іваном прийшло усе село, представники влади. Похоронну процесію  упроводжував настоятелі Кирило-Мефодіївського храму УПЦ отець Григорій, а відспівували полеглого у храмі разом з ним настоятель Друхівського та Моквинського храмів УПЦ отці Сергій і Борис.

Надія Ярмолюк

“Вони загинули за Україну” (Герої Березнівської громади)

 Список публікацій

Ярмолюк Н. Лягли квіти на могилу воїна / Н. Ярмолюк // Надслучанський вісник : Березнівська
районна газета. – 2022. – N 20/19 трав./. – С. 4.
Про прощання із загиблим в російсько-українській війні Героєм Іваном Тимофіївим в
селі Новий Моквин Рівненського району.

“Захищав нас та наші сім`ї з честю”: від ворожої кулі загинув військовий з Рівненщини // Rivne Media

 

Тимофіїв Іван Григорович (03.01.1983 -10.05.2022)