Андрій Віднік народився 17 серпня 1981 року у селі Білин Волинської області. Згодом проживав з батьками у ковелі Здобув дві спеціальності – “Прикладна математика” у НУВГП та будівельника. Тож поступово розвивав власну справу – був директором будівельної фірми. Разом із дружиною виховав двох синів, яким зараз 15 та 13 років.

Він служив в армії, він став командиром 2 взводу РШР (роти швидкого реагування) ДФТГ Рівненської міської територіальної громади №1, пройшов навчання з легіонерами. Так було рівно до 17 серпня 2023 року, до його 42-річчя. Наступного дня – 18 серпня – його мобілізували.

Про службу в зоні активних бойових дій Андрій дружині розповідав мало, більше – друзям. Проте досвід 20 років подружнього життя дався в знаки, тож приховувати від другої половинки мало що вдавалося.

Андрій Віднік був активним учасником змін у нашій країні, прагнув зробити так, аби закони дбали про людей, а підприємці могли спокійно вести бізнес. Він відчував усі процеси, які відбувалися в країні, відповідально ставився до роботи та найманих працівників.

42-річний сержант, командир відділення Андрій Віднік загинув 19 листопада 2023 року у бою на Херсонщині.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 26 листопада, о 9.30 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на Волині…

Публікації проВідніка А

Розповідає дружина Героя Алла:

“Було складно, він не говорив, що боїться… Хоча всі люди бояться. Андрій ще за часів служби в ДФТГ прагнув бути на полі бою, це була його місія, він готувався до цього. Він пішов на передову командиром штурмової групи у страшне місце, це я знаю від очевидців. Він був воїном по життю, який поважав людей і дуже мало говорив про себе.

Це було його місце, його місія, остання висота. Як розповів мені його командир: висоту вони взяли, але ціною власних життів… І знаєте, Андрій інакше померти не міг…”

 На Рівненщині в останню дорогу провели 

За матеріалами Рівненської міської ради 

26 листопада  у селі Білин Ковельська громада попрощалася із загиблим 42-річним Героєм Андрієм Відніком.

«Смерть на полі бою за свою державу – вияв найбільшого подвигу. Вічна пам’ять, честь і слава Герою Андрію Відніку!» – сказав мер Ковеля   Ігор Чайка.

Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.

Список публікацій

Загинули Андрій Віднік, Петро Луцик та Іван Будь з Рівненщини // Суспільне:новини

На Лівобережжі Херсонщини загинув захисник з Волині Андрій Віднік // Конкурент

Загинув звільняючи Херсонщину: у Рівному попрощалися з Андрієм Відніком (ВІДЕО) // Рівне 1

Герой загинув у стрілецькому бою на Херсонщині : на Волині прощалися з Андрієм Відніком // Волинські новини

Віднік Андрій Миколайович (17.08.1981-19.11.2023)