Народився Олександр в с.Чудель (нині Вирівська громада). Тут і навчався в загальноосвітній школі (нині Чудельський ліцей). Після закінчення школи пішов навчатися в Сарненське ВПУ №22. По закінченню училища призвали на військову строкову службу. Службу проходив у Німеччині, мав звання старшина.

Цікавився ремонтом автомобілів. Працював водієм у Клесівський кар’єр нерудних копалин «Технобуд». У 1992 році одружився. Проживав у с.Стрільськ

.До лав ЗСУ призваний 23 січня 2023 року, мав звання головний сержант. Був стрільцем-санітаром в/ч А4447 (33-тя окрема механізована бригада). Позивний “Борода”. Олександр був позитивно налаштований на те, що війна скоро закінчиться і він повернеться додому тільки з Перемогою.

Загинув Олександр Адамович 8 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання в с.Свобода, Запоріжської обл.

У Героя залишились син та донька.

Похований захисник на кладовищі у с.Стрільськ

Зі слів доньки Жанни:

«Напередодні смерті тато телефонував мені і говорив: «…що краще я буду захищати Україну, так як я прожив трохи життя, а діти мої щоб жили вдома під мирним небом у незалежній країні». Тато був дуже трудолюбивим, за яку роботу не брався все робив, навіть те, що не вмів, просто брав і старався зробити. Захоплювався зварювальними роботами: зварював двері, паркани та інше. Любив займатися виготовленням виробів з дерева: лавочок, стільців, підставок…. Був завжди на позитиві, мав багато друзів, швидко знаходив спільну мову з людьми. Ми дуже сумуємо і будемо любити вічно нашого Героя, який віддав найцінніше – життя, за свою родину та Батьківщину-Україну».

 За матеріалами Книги памяті про загиблих за Україну мешканців Сарненської міської териториальної громади.  

Памʼяті Героя – МЕЛЬНИКА Олександра Адамовича 
Молімося за тих, хто вже пішов.
Був рідним нам і дорогим до болю,
Хто вічний спокій в Господа знайшов,
І молиться з небес за нашу долю.
Герої не вмирають!
Герої живуть вічно!
 
Відео
< Список публікацій

У Сарненській громаді втрати — прощатимуться з двома Героями // Сарни News.city

 Герой повертається додому на щиті // Сарненська міська теритолриальна громада :сайт

 
Мельник Олександр Адамович, позивний “Борода”(24.05.1970–08.06.2023)