Іванюк Сергій Олександрович народився 20.01.1999 р. у м.Рівне, Рівненської області. У 2014 році отримав свідоцтво про здобуття загальної середньої освіти в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 м.Рівному, Рівненської області.
З 2014 по 2018 роки Сергій навчався у Рівненському технічному фаховому коледжі НУВГП та отримав диплом за спеціальністю «Монтаж обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва».
Після закінчення коледжу Сергій вступив до Національного університету водного господарства та природокористування, де у 2020 році здобув бакалаврський рівень вищої освіти за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології».
З 2019 по 2021 рік навчався на військовій кафедрі при Національному університеті водного господарства та природокористування де здобув звання молодшого лейтенанта.
Затим Іванюк С.О. пройшов відбір до компанії «HOVER» у якій будував житлові будинки за допомогою 3D моделювання. Сергій був мудрою, зваженою, привітною, позитивною людиною, мав вірних друзів та плани на майбутнє.
Рідні, близькі та побратими воїна характеризують його як відданого патріота своєї країни, надійного та сумлінного друга.
25 квітня 2023 року Сергій був мобілізований до Збройних сил України, як молодший лейтенант.
Після бойового злагодження на навчальному полігоні, він захищав державний суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України на Запорізькому напрямку.
Виконуючи бойове завдання, 31.08.2023 року молодший лейтенант Іванюк Сергій Олександрович, командир гірсько штурмового взводу гірсько –
штурмової роти гірсько–штурмового батальйону військової частини А 1556 загинув під час мінометного обстрілу поблизу н.п. Малі Щербаки Запорізької
області відданий військовій присязі на вірність Українському народу мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність.


На підставі рішення Рівненської міської ради від 14.03.2024 року № 4669 Іванюку Сергію Олександровичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівного». (посмертно)

Публікації про Іванюка С.

Розповідає мама захисника:

“Сергій займався дуже цікавою справою – 3D моделюванням. Він проектував житлові будинки. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Сергій планував піти в Збройні сили України. У квітні цього року, був призваний до лав ЗСУ,31 серпня ми іще спілкувалися з Сергієм, а ввечері вже його не стало… Із 5 вересня вважався безвісти зниклим. Ми чекали його три місяці, але лише зараз отримали підтвердження за аналізом ДНК.”

“Сергій був мудрий, взважений, цілеспрямований, мав плани на майбутнє, ставив цілі і завжди їх досягав. Любив читати, займався спортом. Мав вірних друзів, плани на майбутнє і люблячу родину.
    Такі хлопці, як мій син повинні ЖИТИ і  відновлювати країну. 
    Сергій був і є найкращим сином. Я його безмежно люблю, Сергій мій кисень, моя мотивація, моя сила волі…
     Я дякую Богу за такого СИНА”.

Рівне у жалобі, бо ж прощалося із відданим сином Сергієм Іванюком.

Три місяці мама чекала повернення сина додому і ось разом з усім містом провела в останню путь…

За  матеріалами Рівненськоїміської ради>

Список публікацій

ДНК-аналіз підтвердив загибель військового з Рівного Сергія Іванюка // Суспільне:новини

Загинув військовий із Рівного Сергій Іванюк // Район Рівне

Сьогодні Рівне в останню земну дорогу проведе Героя Сергія Іванюка // Рівне 1

У Рівному провели в останню земну дорогу Захисника Сергія Іванюка // Сім Днів

3 місяці вважався безвісти зниклим: на Рівненщині попрощалися із молодим військовим (ВІДЕО) // Рівне 1

Іванюк Сергій Олександрович (20.01.1999-31.08.2023 )