Юрдига Олександр Володимирович народився 27 грудня 1987 року у Львові Здобув вищу юридичну освіту у Львівському державному університеті внутрішніх справ. З 2015 по 2016 роки був учасником АТО. Після повернення підписав контракт з Держа́вною прикордо́нною слу́жбою Украї́ни. В 2020 році після закінчення контракту працював в Службі охорони. Одружившись переїхав у с. Зоря, Рівненського району. У вільний час любив бути з родиною, грати у футбол, читати, захоплювався відеоіграми. Обожнював
тварин, особливо собак.

02 березня 2022 року був призваний на військову службу Рівненським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Рівненської області. Служив у 14-му окремому стрілецькому батальйоні «Полісся» (в/ч А7098). Був командиром відділення.
Спочатку стримував агресора на кордоні Сумської області, а потім був переведений на Бахмутський напрямок, де отримав поранення. Після лікування повернувся до лав ЗСУ.

Загинув 15 лютого 2023 року у бою за нашу Батьківщину, її свободу і Незалежність, під час мінометного обстрілу зі сторони противника в районі населеного пункту Іванівське Донецької області.
Вдома на Олександра чекали дружина Катерина, донька Анна, мама Тетяна, сестра Оксана.


Прощання з Героєм відбулося 23 лютого 2023 року о 11:00 біля будинку, де проживав загиблий. Відспівування проходило в Свято-Дхівському храмі ПЦУ села Зоря. Похоронений на кладовищі с. Зоря.

Публікації про Юрдигу О.

«Сашко був добрим, щирим, спокійним, любив свою родину, а особливо донечку Анічку. Друзів мав небагато, але вірних, з якими дружив ще з дитинства. Він назавжди у нашому серці та пам’яті!» –розповідає рідна сестра загиблого.

«Твоя війна вже закінчилась… Як нам без тебе жити далі?» – пише дружина

Список публікацій

Знову сумна звістка: загинув Герой з Рівненщини // Волинь

Під Бахмутом нестало бійця з Рівненського району // 0362: сайт м. Рівне

Захищаючи Україну, загинув житель Рівненщини Олександр Юрдига // ОГО

Юрдига Олександр Володимирович (27.12.1987-15.02.2023)