Народився Ервін Засанський 17 листопада 1995 року у Рівному. Саме тут навчався спочатку у 12, а потім у 11 школі. З дитинства він ріс патріотом своєї держави та завжди говорив про те, як нам важливо плекати нашу мову, культуру та пишатися цим.

Вищу освіту не здобув, а відразу після школи почав працювати. Мав золоті руки, тому вдало міг виконувати різні роботи: від сантехніка до столяра, шліфувальника.

З початку повномасштабного вторгнення він не міг лишатися осторонь подій, які відбуваються в країні. Кілька разів ходив до військкомату, щоб його взяли до війська. Але його відправляли додому зі словами про те, що зараз ще не час…

Чуйний, справедливий, добрий та щирий – саме таким у серцях рідних та близьких навічно залишиться Ервін Засанський, який загинув 26 вересня 2023 року в селі Олександрівка Донецької області.

Прощання з Героєм відбулося 29 вересня о 10 годині на майдані Незалежності. Поховали захисника на кладовищі “Нове”

Публікації про Засанського Е.

Розповідає мама Героя Тетяна:

– Ервін бачив ціль і йшов до неї. Тому впевнено підписав контракт на проходження служби у ЗСУ. Він повторював, що навіть ті його друзі, які були за кордоном повернулися додому, щоб боронити країну. Тому і я не можу лишатися осторонь.

Так, 4 січня 2023 року Ервін почав здобуття військових навичок у навчальному центрі. Про перебування у зоні бойових дій говорив мало. Адже казав, що це таємниці. Але загалом був дуже задоволений тим, що може вчитися військовій справі, планував опанувати управління дорогами, щоб бути ще більш корисним на фронті, але не судилося…

У Рівному 29 вересня на майдані Незалежності попрощалися із 27-річним військовим Ервіном Засанським. Чоловік загинув 26 вересня в селі Олександрівка на Донеччині.

Я його пам’ятаю маленьким, він ходив в недільну школу. Таке було цікаве ім’я Ервін. Ми його всі знали і любили. Дуже шкода, що такі хлопці відходять так рано”, — розповіла знайома загиблого Надія Доля.

“Ми з ним зростали в одному дворі. Я його бачив під час вже повномасштабної війни, коли почалась. В нього було тверде рішення йти захищати Україну. Він завзято про це говорив, він вчився, він був мотивованим. Я його запам’ятав щирим, він переживав за Україну, за український народ”, — каже товариш Ервіна Михайло.

Він мав би мати попереду довге та щасливе життя, створити сім’ю та виховувати майбутнє покоління українців, але не судилося…

Адже все змінила війна, яка увірвалася в його молоде життя та забрала Героя у рідних так рано…

Ервін Засанський – рівнянин, який за покликом серця пішов боронити країну від ворога і віддав за неї найцінніше – власне життя. Це невимовна втрата для родини, громади, нашої держави, яку наш Герой так сильно любив.

Чуйний, справедливий, добрий та щирий – саме таким у серцях рідних та близьких навічно залишиться Ервін Засанський.

Щирі співчуття родині Героя. Нехай Бог дасть їм сили пережити таку велику втрату

.

 

.Рівненська міська рада

 Список публікацій

Патріот, воїн, захисник: У Рівному прощалися з українським військовим Ервіном Засанським (ВІДЕО) // Рівне 1

У Рівному попрощалися з 27-річним Ервіном Засанським, який загинув на війні (ВІДЕО) // Сфера -ТВ

Прощаються з рівнянином, який сильно любив Україну // Рівне вечірнє

 
Засанський Ервін (17.11.1995-26.09.2023)