Денис Бабак народився у Рівному. Вивчав рибальство та аквакультуру у Млинові. Проте спеціальність, якій навчався, стала справжньою пристрастю у житті. А от працював Денис на виробництві вікон у компанії Epsilon.

Влітку 2022 року чоловік отримав повістку і вступив до лав ЗСУ. Пройшов навчання в Закарпатті, пізніше в Чехії.

Під час військової служби захисник найбільше сумував за рідними. Єдиним син у батьків, люблячий чоловік та батько 7-річного Олексія щодня розмовляв із сім’єю. Навіть у зоні бойових дій постійно тримав зв’язок із сином — спілкувався із ним по відеозв’язку.

Надзвичайно добрий та відданий, світлий та неконфліктний — саме таким пам’ятатимуть Дениса усі близькі. А дружина навіть не може пригадати жодної сварки із ним.

Старший солдат, старший стрілець 29-річний Денис Бабак загинув 11 червня 2023 року в районі села Роботине Запорізької області.

Поховали Героя на кладовищі “Нове” в Рівному.

Публікації про Бабака Д.

Розповідає дружина Героя Катерина.

“Денис проходив строкову службу в армії тут, у Рівному. Він не був військовою людиною, проте мова йшла про оборону своєї країни, нас, його сім’ї, від ворога. Тож, коли влітку 2022 отримав повістку, не ховався, пішов захищати нас та країну. Спершу навчався на Закарпатті, за тим у Чехії. Він завжди був першим, був надзвичайно відповідальним, серйозно ставився до усіх поставлених задач.

Денис постійно спілкувався з сином.“Вони багато часу проводили разом, Денис любив грати у футбол. Вчив Льошу грати, вони м’яч ганяли постійно. У лютому, коли приїжджав додому, вони так обіймалися, так плакали обоє, наче відчували, що більше не побачаться.

Ми мало що знали про його військову службу. Вже потім розказали, що виявляється Денис був поранений, його евакуювали медики, але уся територія була замінована. На одну з цих мін вони і натрапили… Він був дуже хорошою людиною. Рідні, друзі, знайомі — ніхто не може повірити, що немає вже нашого Денчика… Ми дуже за ним сумуємо”.

Список публікацій..

Сьогодні у Рівному віддали останню шану відразу двом нашим Героям – Денису Бабаку та Геннадію Ганушу.

Вони загинули, захищаючи сім’ї, міста, країну від підступного ворога. Стояли за честь, свободу та правду.

“Ані Денис, ані Геннадій не мріяли про однострій та зброю. Вони хотіли мирного і спокійного життя поряд із найріднішими людьми. Але, коли прийшов час, стали у стрій поряд з іншими побратимами, нашими захисниками. Вони стали найміцнішим щитом для кожного українця…” – зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Вічна пам’ять вам, Герої…

Щирі співчуття рідним…

У Рівному на майдані Незалежності 29 червня відбулося прощання з Денисом Бабаком і Геннадієм Ганушем. Один з військових загинув на Донеччині, інший — на Запорізькому напрямку у червні.

повідомляють у пресслужбі міськради.

“Я Дениса знав особисто, дуже хороша людина, відповідальна, батьки його хороші — правильно виховали. Це достойний воїн нашої країни, ми пишаємося ним. Я прийшов провести його в останню дорогу. Дуже вірна людина, саме ці люди захистять нашу країну. Я радий, що я його знаю “, — каже Суспільному знайомий Дениса Леонід Троян.

 

Список публікацій

 

У Рівному попрощалися з Денисом Бабаком та Геннадієм Ганушем // Суспільне новини

У центрі Рівного попрощалися з двома героями (ФОТО) // Рівне вечірнє 

У Рівному попрощаються із полеглими воїнами Денисом Бабаком та Геннадієм Ганушем // Волин

 

Бабак Денис Олександрович (03.01.1991-11.05.2023)