Геннадій Гануш народився у селі Олександрія. Усе своє життя він провів у Рівному. Тут закінчив 9 школу. Навчався в 10 училищі, де здобув фах слюсара-ремонтника. Геннадій багато років працював у супермаркеті Spar на вулиці Відінській, цінував колектив та любив свою роботу. Строкову службу проходив у внутрішніх військах .

Добрий, довірливий, чесний та справедливий Геннадій дуже любив риболовлю, відпочинок на природі. Завжди старався з людьми чинити правильно. Був переконаний, що все має бути по совісті. Надзвичайно любив та цінував маму…

У квітні 2023 року Геннадій Гануш отримав повістку та пішов служити.

Солдат Геннадій Гануш загинув поблизу села Яковлівка на Донеччині в ході ведення наступально-штурмових дій проти військових сил російської федерації. Це сталося як раз у день народження його мами — 25 червня…

Йому назавжди залишиться 46 років. Поховали Героя у Рівному на кладовищі “Нове”.

Публікації про Гануша Г.
Розповідає мама Героя Олена.

Гена служив у внутрішніх військах під час строкової служби. Але це було не його, він не хотів воювати, був зовсім не військовою людиною. Проте настільки чесний, порядний та правильний, що, коли у квітні цього року отримав повістку, пішов служити. Я не хотіла його відпускати. Гена — єдина моя дитина. Наче відчувала, що щось станеться.

Ми по кілька разів на день зідзвонювалися. Він завжди казав, що у нього все добре. Про якісь військові справи не говорили… Тато Гени помер, коли йому було лише 14, він надзвичайно болісно це сприйняв, пропустив через себе. Відтоді ми просто трусилися один за одним. Гена був дуже доброю дитиною… Саме дитиною, хоч йому і було 46 років…”

У Рівному на майдані Незалежності 29 червня відбулося прощання з Денисом Бабаком і Геннадієм Ганушем.

Міський голова Олександр Третяк повідомляє:

«Ані Денис, ані Геннадій не мріяли про однострій та зброю. Вони хотіли мирного і спокійного життя поряд із найріднішими людьми. Але, коли прийшов час, стали у стрій поряд з іншими побратимами, нашими захисниками. Вони стали найміцнішим щитом для кожного українця».

Вічна пам’ять!

 

“Геннадій був однокласником моїм, в 9-й школі вчилися разом, жили майже в одному дворі. Спілкувалися майже за два дні, як він загинув. Був дуже хорошою людиною, приємною. Спілкувалися до останнього дня. Співчуваю батькам. Він завжди був веселий, щирий, завжди хотів чимось допомогти”, — говорить Суспільному однокласник Геннадія Гануша Віктор.

Список публікацій

У Рівному попрощалися із воїнами. Один з них загинув у День народження своєї мами // ЧаРівне

У Рівному попрощаються із полеглими воїнами Денисом Бабаком та Геннадієм Ганушем // Волин

У Рівному попрощалися з Денисом Бабаком та Геннадієм Ганушем // Суспільне новини

Гануш Геннадій Вікторович (02.12.1976-25.06.2023)