Андрій Бондаренко народився на Сумщині, звідки родом його батько. Але все свідоме життя проживав  у Рівному. Тут навчався, здобув фах будівельника. Саме у Рівному зустрів дружину та виховували разом донечок…Андрій займався ремонтами. 7 березня Андрій отримав повістку і пішов захищати Батьківщину.

16 серпня в районі села Єгорівка Донецької області 45-річний солдат Андрій Бондаренко поповнив Небесне військо…
Прощання із Героєм  у суботу, 20 серпня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному.
Поховали  його на кладовищі «Нове».

 Публікації про Бондаренко А.
У Рівному попрощали з військовим, який загинув на фронті

У Рівному провели в останню путь військового Андрія Бондаренка, який загинув, боронячи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

“Андрій Бондаренко вірив у нашу Перемогу, тому у свій час пішов захищати рідну землю. Він бачив страшні речі, бачив загибель товаришів, але це не зупиняло його – він віддано служив своєму народові.
Коли його питали про повернення додому, він відповідав: “Спершу має закінчитись війна…” Його війна вже завершилась…” – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

“Клята війна завжди несе з собою руйнації та смерть. На небеса ідуть найкращі діти нашого народу, йде цвіт нації. Йдуть ті, хто міг привнести надто багато корисного для своєї держави.Таке ж лихо спіткало і родину Бондаренків з Рівного. Адже 16 серпня 2022 року в районі н.п. Єгорівка Донецької області поповнив Небесне військо солдат Бондаренко Андрій Васильович, 1977 року народження. Осиротіла ще одна родина, втративши найріднішу людину. Овдовіла ще одна українська жінка, втративши коханого чоловіка”, – йдеться у повідомленні.
«Спершу має закінчитися війна,» – відповів дружині на прохання приїхати додому рівнянин Андрій Бондаренко. Та на жаль, ця війна забрала його на завжди
Андрій Бондаренко народився на Сумщині, звідки родом його батько. Але все свідоме життя провів на батьківщині у мами – у Рівному. Тут навчався, здобув фах будівельника. Саме у Рівному зустрів дружину та виховували разом донечок…
                          «Андрій займався ремонтами, трохи працював у Рівному, трошки за кордоном. У нього ніколи не було нестачі клієнтів, адже по-особливому ставився до роботи. Завжди виконував все сумлінно, якісно, він це дуже любив. Робота була і хобі одночасно, а тому багато працював,» – розповідає дружина Героя Анна.
Веселий, сильний духом Андрій намагався допомогти іншим, тому їздив на тюремне служіння, працював із засудженими, спілкувався із ним, прагнучи повернути до нормального життя.
Війна постукала в двері родини раптово, як і до більшості українців. Та Андрій не став чекати.
                            «Я йому зателефонувала, щоб спитати де він, бо ж пішов кудись і нічого не сказав. Він відповів, що набере мене, щойно вийде з кабінету. Я нічого не розуміла, якого кабінету? Що відбувається? А потім він зателефонував і тільки сказав: «Я йду з повісткою», – пригадує Анна.
Вже 7 березня Андрій залишив дім, дружину, донечок – 19-річних близнючок та 12-річну Сашу – і поїхав захищати країну. Іншого виходу просто не бачив, вважав це своїм обов’язком.
                              «Він намагався вберегти мене, заспокоїти, тому фактично нічого не розповідав про те, що там коїлося. Спершу був медиком у піхоті, а за тим його перевели у розвідку. Лише тоді стало зрозуміло, наскільки йому важко. Казав, що це страшно: тут ти живеш поряд із хлопцями, а за кілька годин фактично складаєш їх по частинам…» – розповідає дружина Героя.
Андрій отримав на війні кілька контузій. Дружина просила приїхати хоч на трохи у відпустку, пройти медичне обстеження, але він відповів коротко: «Спершу має закінчитись війна».
                       «Ми чекали його вдома, він мав приїхати у відпустку на мій день народження 20 серпня. Йому залишалось якісь три години в останньому чергуванні…»
16 серпня в районі села Єгорівка Донецької області 45-річний солдат Андрій Бондаренко поповнив Небесне військо…
Прощання із Героєм відбудеться у суботу, 20 серпня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі «Нове».

 Список публікацій

На Донеччині загинув рівнянин Андрій Бондаренко // 7 Днів

У боях з окупантами на Донеччині загинув захисник з Рівного Андрій Бондаренко // Еспрессо

Осиротіла ще одна родина: на війні загинув захисник з Рівного Андрій Бондаренко // Rivne media

На фронті загинув рівнянин: Йде цвіт нації (ФОТО) // Радіо Трек: НОВИНИ.

Бондаренко Андрій Васильович ( ????04.05.1977-16.08.2022 )