Боровець Михайло народився 24 квітня 1970 року у селі Новий Моквин на Березнівщині. У 1985 році закінчив Першотравневу середню школу, здобувши неповну середню освіту. Навчався у Соснівському професійно-технічному училищі – професія столяр-будівельник, пізніше став чудовим спеціалістом. Михайло ріс веселим, енергійним, бадьорим хлопцем. Після навчання був призваний до армії. Був одружений, є донька. Деякий час проживав у Харкові.

Михайло був учасником російсько-української війни ще з 2015 року З квітня 2022 року після повномасштабного вторгнення окупантів стрілець-зенітник зенітного ракетного відділення перебував у лавах Збройних Сил України. Боровець Михайло загинув 31 липня 2023 року під час виконання військового обов’язку в районі населеного пункту Старомайорське Донецької області.
Заупокійна служба відбулася у місцевому Кирило-Мефодіївському храмі.

Поховали Героя на кладовищі у селі Моквин зі всіма військовими почестями під залпи останнього салюту.

Публікації про Боровця М.

Церемонія прощання з Героєм розпочалася в родинному будинку в селі Новий Моквин. Чин поховання продовжили у місцевому Кирило-Мефодіївському храмі, де священнослужителі та присутні земляки помолилися за упокій душі воїна, який віддав власне життя за майбутнє нашої держави.

Поховали Героя на кладовищі у селі Моквин зі всіма військовими почестями під залпи останнього салюту… Кожен мешканець Березнівської громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя-земляка.

Висловлюємо рідним, друзям, усім, хто любив та поважав Михайла Андрійовича, найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати, – йдеться на сайті Березнівської міської ради


До Вітчизни жертовна любов


П’ятого липня село Новий Моквин купалося у щедрій сонячній повені,золотаво-барвистих променях розкішного літа. Тому таким дисонансом вкраплювалися у його мальовничу палітру темні шалі та хустинки на головах односельчанок, які сходилися на церемонію прощання до родинного будинку, в якому народився захисник України Михайло БОРОВЕЦЬ.
Мешканці Березнівської територіальної громади зустрічали домовину з тілом звитяжця «живим коридором», стоячи навколішках, встеляючи його останню
путь до рідної оселі квітами.Стрілець-зенітник зенітного ракетного відділення загинув від ворожої кулі на 53 році життя під час виконання військового обов’язку в районі населеного пункту Старомайорське Донецької області. Він три роки захищав Батьківщину під час АТО, а після повномасштабного вторгнення московських окупантів з 22 квітня 2022 року перебував у лавах Збройних Сил України.
У воїна залишилися дружина та доросла дочка, які проживають на Харківщині, сестра Тетяна з сім’єю. Перед церемонією прощання на подвір’ї родинного будинку сільська староста Раїса Мудра коротко розповіла про життя звитяжця, односельчанин Василь Люшин говорив про жертовність любові людей, які живуть

з вірою в серці, священники УПЦ відслужили панахиду за полеглим висловили родині, усім, хто поважав та любив Михайла, найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати. Чин поховання продовжили у місцевому Кирило-Мефодіївському храмі, де священнослужителі та присутні земляки помолилися за упокій душі воїна, який віддав власне життя за майбутнє нашої держави.
Поховали героя на кладовищі у селі Моквин зі всіма військовими почестями під залпи останнього салюту… З деяким запізненням після поховання батька для останнього прощання з ним приїхала дочка звитяжця, а наступного дня у Новий Моквин прибули командир та побратими Михайла Боровця із зенітно-ракетного відділення, де він служив, побували у родинному будинку, відвідали кладовище та поклали квіти на могилу звитяжця.


Надія ЯРМОЛЮК

Список публікацій.

Ярмолюк Н. До Вітчизни жертовна любов / Н.Ярмолюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2023. – N 32 /10 серп. – С. 2.

На війні загинув Михайло Боровець із Березнівщини // Район Рівне

На фронті загинув воїн з Березного Михайло Боровець // Рівне вечірнє

На Фронті загинув воїн з Березнівщини Михайло Боровець // Горинь

Боровець Михайло Андрійович (24 04.1970-31.07.2023)