Народився Володимир 03 листопада 1989 року в селі Зірне Березнівського району Рівненської області. Здобував базову середню освіту з 1996 по 2003 рік у Зірненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та з 2003 по 2007 рік в Березнівському ліцеї- інтернаті спортивного профілю.

З 2007 по 2010 рік навчався в Житомирському агротехнічному коледжі, по завершенню навчання у якому проходив строкову військову службу в Житомирській області. Після одруження з 2012 року по жовтень 2023 року Володимир проживав у Запорізькій області та працював водієм у ТОВ “Урожай” у місті Запоріжжя.


У мирному житті Володимир був відомим спортсменом, чемпіоном області та учасником чемпіонатів України з греко-римської боротьби. Стрілець-снайпер захищав Україну у лавах механізованого батальйону Збройних Сил України.

34-річний стрілець-снайпер механізованого батальйону Володимир Васильович Кондратюк загинув 10 грудня 2023 року у бою за Україну на Донеччині.
Поховали захисника на кладовищі села Зірне зі всіма військовими почестями.

Публікації про Кондратюка В.
У селі Зірне попрощались з молодим воїном Володимиром Кондратюком

24 грудня, у Березнівській громаді віддали останню шану солдату, стрільцю-снайперу механізованого батальйону Володимиру Кондратюку.

Запам’ятався для усіх люблячим сином для батьків, дбайливим батьком синам, коханим чоловіком для дружини, уважним та вірним другом, добрим та надійним побратимом, щирим патріотом відкритим до людей.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя-захисника.

Висловлюємо мамі нашого загиблого воїна Людмилі Володимирівні, татові Василю Степановичу, дружині Тетяні Миколаївні, малолітнім синам Владиславу та Даниїлу, сестрі Людмилі та брату Валентину найщиріші співчуття з приводу непоправної втрати.

Дякуємо Герою за подвиг, відданість Україні, мужність і патріотизм!

Вічна пам’ять та шана нашому захиснику! – йдеться на сайті Березнівської міської ради


Повернувся героєм


Так уже склалося в біографії уродженця Зірного Володимира КОНДРАТЮКА, що він протягом тривалого часу проживав у Запорізькій області. Переїхав туди у 2012 році одразу після одруження з чарівною східнячкою, як називали її у рідному селі Володимира, Тетяною, влаштувався водієм у ТОВ “Урожай” у Запоріжжі, доставляв у торговельні заклади, а пізніше на блок-пости хліб.
Ще з шкільних років Володимир захоплювався спортом, тому залишив навчання у Зірненській ЗОШ і став учнем ліцею-інтернату спортивного профілю, наполегливо гартував тіло і дух, став відомим спортсменом, чемпіоном області та учасником чемпіонатів України з греко – римської боротьби, продовжував займатися спортом і під час навчання в Житомирському агротехнічному коледжі та армійської служби, яку проходив на Житомирщині.
Коли у Запоріжжі стало надто гаряче, а мікрорайон, в якому проживала родина Кондратюків, потерпав від надто щільних обстрілів рашистів, Володимир відправив дружину з малолітніми дітьми Данилом і Владиславом до Зірного в батьківську хату і пішов захищати їх життя і спокій зі зброєю в руках. Прощаючись з рідними, обіцяв повернутися до мирної праці, родинного гнізда , до друзів, любих дітей.

На превеликий жаль, воїн-звитяжець повернувся на щиті, 24 грудня, сотні мешканців громади з сіл Антонівка, Кам’янка, Кургани, м. Березне вийшли на шлях, яким рухався кортеж з тілом захисника, щоб навколішки зустріти його, віддати шану жертовності в ім’я кожного з нас.

До батьківської оселі Володимира Кондратюка прийшли з квітками в руках представники влади, односельчани, друзі, колишні однокласники, вчителі, спортсмени, щоб висловити безмежну вдячність звитяжцю, та у супроводі почесної варти, колони прапороносців, живим коридором шани провели героя-земляка до храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Березне, де відбулася заупокійна служба і де у свій час Володимир прийняв
таїнство шлюбу з дружиною Тетяною.

Обряд відспівування здійснили митрофорний протоієрей, військовий капелан Назарій Момотюк, настоятелі Городищенського та Костопільського храмів Православної Церкви України отці Олександр та Павло.
Поховали звитяжця зі всіма військовими почестями на кладовищі села Зірне. Він назавжди запам’ятається землякам люблячим сином, дбайливим батьком, хорошим чоловіком, щирим патріотом, надійним побратимом. Доземний уклін йому за подвиг, відданість Україні, мужність і патріотизм.


Надія ЯРМОЛЮК.

Список публікацій

Ярмолюк Н. Повернувся героєм / Н.Ярмолюк // Надслучанський вісник : Березнівська районна газета. – 2023. – № 52 /28 груд./ – С. 3.

Загинув військовий із Березнівщини Володимир Кондратюк // Район Рівне

Поліг на фронті снайпер з Рівненщини // Рівне вечірнє

Кондратюк Володимир Васильович (03.11.1989-10.12.2023)