Володимир Гойденко народився на Луганщині 27 квітня 1972 року. Щирий патріот рідного краю не міг спокійно спостерігати за подіями, які відбувалися навколо. Не міг терпіти окупації таких близьких серцю земель. Маючи досвід військової служби, у 2016 році добровольцем став на захист країни.

Із 2016 року Володимир служив у війську, здебільшого перебував на Сході нашої країни. Продовжив стояти на сторожі спокою і після початку повномасштабного вторгнення. Був механіком кулеметного відділення.

Неймовірно любив він і донечку — 10-річну Вікторію. Заради майбутнього та мирного неба над дитячими головами і стояв до останнього.

На жаль, війна забирає найгідніших воїнів. 51-річний старший солдат Володимир Гойденко, вірний військовій присязі, загинув 13 жовтня 2023 року у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Синьківка Харківської області..

Поховали Героя у Рівному на кладовищі “Нове”

Публікації про Гойденко В.

Розповідає дружина Героя Леся, яка зараз мешкає у Рівному:

“Володя — надзвичайно сміливий, впертий, якщо він щось вирішив, то так і буде. Заради інших він був готовий на все, віддати останнє. І заради країни теж, душу готовий був продати за перемогу, все робив, аби наблизити її,” –

Він був просто золотою людиною, світла душа, яких просто немає більше на цьому світі, таких не знайти”.

20 жовтня на майдані Незалежності у Рівному прощалися з Володимиром Гойденко

Плаче небо дощем, плачуть дві родини, які втратили близьких і дорогих людей. Сьогодні на майдані Незалежності віддали останню шану захисникам українського народу – Роману Боровцю та Володимиру Гойденку.

Обоє вважали, що захищати рідну землю, – це не просто обов’язок, а покликання. Обоє до останнього йшли за велінням серця.

Рівненська міська рада

Список публікацій

У Рівному попрощалися із Романом Боровцем і Володимиром Гойденком // Суспільне новини

Віддали життя за вільну від окупантів Україну: У Рівному попрощаються двома Героями // Радіо Трек: новини

Під гербом свободи: У Рівному прощалися із двома Героями (ВІДЕО) // Рывне1

Ворожий обстріл забрав життя захисника з Луганщини // Сєвєродонецьк онлайн

У Рівному попрощалися із двома захисниками: Романом Боровцем і Володимиром Гойденком // Горинь інфо

Гойденко Володимир (27.04.1972-13.10.2023)