Віктор Федорович Бортник народився 13 квітня 1978 році в селі Зарічне Рівненської області. Закінчив Козинську середню школу.

Вчився старанно, був наполегливим, мав багато друзів.Після закінчення школи навчався в Козинському ДОСААФ,а після його закінчення був призваний в ЗСУ. Віктор був опорою і підтримкою для своїх батьків. Він гідно виконав громадянський обов’язок, бо йшов там, де був відчай, де було складно, де були сльози та печаль.

Захищаючи країну від російського агресора, житель села Зарічне Бортник Віктор Федорович солдат, старший оператор комплексу радіоелектронної боротьби з БпЛА загинув 03 серпня 2023 року в селі Мала Токмачка Запорізької області.

Поховали Віктора Федоровича в  с.Козин. У Героя залишились батьки та сестра.

Публікації про Бортника В
Відбулося поховання воїна, що загинув у війні з росією, Віктора Бортника

 12 серпня, відбувся чин похорону загиблого воїна Віктора Бортника. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну, провести його в останню путь зібралися жителі села Зарічне та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі, бойові побратими, керівництво і працівники Козинської сільської ради. Чин поховання звершили священники ПЦУ у Свято-Покровському храмі села Козин. Поховали загиблого героя на кладовищі села Козин.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї загиблого, – йдеться на сайті Козинської громади Дубенського району, Рівненської області

Пам’яті Віктора Федоровича Бортника  присв’ячуєьться

За матеріалами “Книга памяті загиблим Захисникам України” Козинської громади

Список публікації 

На фронті загинув військовий з Рівненщини Віктор Бортник // Суспільне : новини   

На фронті загинув воїн з Рівненщини, який боровся проти ворожих БпЛА //  Рівне вечірнє 

Героям слава ! Прощавай навіки, Вікторе! //  Дубенська районна рада

 
Бортник Віктор Федорович (13.04.1978-03.08.2023)