Мулик Микола Михайлович народився 16 березня 1972 року у селі Зарічне Рівненської області Радивилівського району в сім’ї колгоспників. У 1979 році пішов до 1 класу Козинської середньої школи. З 1989 року навчався у Козинському ДОСААФ, а після його закінчення у 1990 році пішов служити в армію. Службу проходив у місті Донецьк. З 1992 року працював трактористом у КСП «Маяк», а з 1996р. працював в організації «Рівне Газ» трактористом-екскаваторщиком. З 2000 року працював на будівництвах, а з 2020 року на фірмі «Брополь».

Проживав Микола з дружиною та донькою у селі Радихівщина. Був турботливим батьком і хорошим чоловіком. Мав «золоті руки», міг зробити будь-який ремонт. Ніколи не відмовляв у прохані про допомогу. Разом з дружиною займалися особистим селянським господарством.

З 10 лютого 2023 року служив у Збройних силах України на посаді водій 2 кулеметного відділення кулеметного взводу 3 стрілецької роти 421 окремого стрілецького батальйону.

25 липня воїн загинув в районі населеного пункту Північне Донецької області. Похоронили Миколу Михайловича на кладовищі у с.Довгалівка.

Вони віддали свої життя задля України, задля здобуття Перемоги над ворогом, задля її відбудови й утвердження новітньої держави в родині цивілізованих народів. Завдяки їм – Україні бути. Їх подвиг неможливо забути, їх імена ми пам’ятатимемо завжди.

Публікації про Мулика М.

30 липня, відбувся чин похорону загиблого воїна Миколи Мулика. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну, провести його в останню путь зібралися жителі села Радихівщина та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі, бойові побратими, керівництво і працівники Козинської сільської ради. Чин поховання звершили священники ПЦУ у храмі Івана Хрестителя села Довгалівка. Поховали загиблого героя на кладовищі села Довгалівка.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї загиблого, – йдеться на сайті Козинської громади.

Памяті Миколи Мулику

За матеріалами “Книги памяті” сайту Козинської громади

Список публікацій,

Отримав несумісні з життям поранення: на Донеччині загинув військовий з Рівненщини // ITV

Герой загинув захищаючи країну від російського агресора // 03656 Інформаційний портал м. Дубно

В Козинській громаді попрощалися з воїном Миколою Муликом // Район Дубно

Мулик Микола Михайлович (16.03.1972- 25.07.2023)