Радіон Донов народився 3 січня 1999 року в місті Ужгород. Навчався у школі села Домбоки Мукачівського району. А згодом отримав житло в Ужгороді, де й проживав.

“Я жила вже у Рівному, а в 2021 році підписав контракт зі Збройними силами України. Його не хотіли брати до армії, але Радіон кілька разів приходив, просив і врешті таки став на службу. Спершу проходив навчання на полігоні, хотів приїхати до мене на Новий рік, але не відпустили. Тоді їх направили служити в Луганську область,” – розповідає мама захисника Оксана.

Син та мама постійно підтримували спілкувалися, але 5 березня 2022 року зв’язок обірвався…

“Командир Радіона сказав, що був бій, колона підірвалася, син зник безвісти… Відтоді не було жодної звістки. Лише кілька тижнів тому зателефонував слідчий і сказав, що ідентифікували тіло Радіона у Києві…” – продовжує мама.

23-річний солдат Радіон Донов загинув 5 березня 2022 року на Луганському напрямку. Нарешті тіло захисника повернулося до рідних…

Поховали Радіона Донова на кладовищі “Нове”.

Публікації про Донова Р.
У Рівному поховали ромського воїна Радіона Донова

Прощання з Героєм відбулося у понеділок, 20 травня, о 9.00 на майдані Незалежності у Рівному.

Слова співчуття родині Радіона висловив депутат Ужгородської міської ради Мирослав Горват:

«Сумна звістка. szomorú hír… Ми втратили нашого Героя, знайомого, друга, брата, сина. На жаль, 23-річний солдат Радіон Донов загинув 5 березня 2022 року на Луганському напрямку. Він з 2022 року був розшуку. Він був чудовою, щирою, чесною і відданою людиною. В цю гірку мить ми щиро співчуваємо рідним і близьким Героя. Хай земля буде йому пухом. Герої не вмирають, вони назавжди в наших серцях! Вічна пам’ять, тобі наш Воїне!».

Список публікацій

Їм назавжди 38 та 23 років: Рівне попрощається з захисниками Вадимом Огоновським та Радіоном Доновим // Рівнге 1

У Рівному 20 травня прощатимуться з двома Героями // Сім Днів

У центрі Рівного провели в останню путь двох захисників // Рівне вечірнє

Донов Радіон Зоятанович (03.01.1999-05.03.2022)