Народився Василь в с. Кричильськ, у простій селянській родині. Батьки працювали у місцевому колгоспі. Сам же Василь з дитинства був працьовитим, доброзичливим і дружелюбним, допомагав усім і у всьому, дуже любив тварин.

З 1992 по 2003 роки навчався в Кричильський ЗОШ І-ІІІ ступенів (нині Кричильський ліцей ім. Леоніда Куліша-Зіньківа). Після закінчення школи пішов працювати у місцеве сільське господарство – доглядати за тваринами.

У 2004 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив у смт. Десна. З 15 серпня 2015 року брав участь в АТО/ООС, за що був нагороджений відзнакою Президента України. Спочатку проходив навчання на Рівненському полігоні, з 03.09.2015 року  – на полігоні в смт. Десна, з 02.01.2016 року – в с. Щастя Луганської обл., а з 11.11.2016 р. – на Яворівському полігоні Львівської обл.

В перший день повномасштабного вторгнення, Василь невагаючись пішов захищати Україну. Був бійцем в/ч А1008, 14-їокремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

04 квітня 2023 року, під час несення служби, у населеному пункті Куп’янськ, Харківської області, серце воїна зупинилося.

У Героя залишились мама, брат та сестра.

Похований у рідному с. Кричильськ.

Публікації про Колос В.

Прощання з Героєм відбулося  8 червня у домі Василя Колоса. Чин похорону провели у Свято-Покровській церкві. Поховали захисника на кладовищі в рідному селі.

Серце Воїна не витримало

«Від імені усієї громади висловлюємо слова щирих співчуттів рідним і близьким Героя. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами. Нехай світла пам’ять про Василя Федоровича назавжди залишиться у наших серцях!» – висловлюють співчуття рідним. 

Список  літератури 

На війні помер солдат з волинської бригади Василь Колос// Громадське інтерактивне телебачення

У солдата з Сарненської громади зупинилося серце //  СарниNews.City

 

Колос Василь Федорович (31.01.1986-04.06.2023)