Едуард Поліщук народився у Рівному. Навчався у 22 та 20 місцевих школах, а після 9 класу вступив у Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж. Працював у сфері комп’ютерних технологій.

Потяг до електроніки та комп’ютерних технологій підштовхнув до розвитку, вирішив продовжити навчання й здобути вищу освіту за спеціальністю «Кібернетика». Проте, настала війна…

Едуард Поліщук в перші дні повномасштабного російського вторгнення пішов добровольцем у військкомат, а вже 6 травня його мобілізували до Збройних Сил України.

Йому назавжди 33.  27 липня рівнянин, старший солдат Едуард Поліщук загинув, захищаючи нескорений та багатостраждальний Харків.

Поховали його на кладовищі «Нове».

 

Захищаючи Харків загинув рівнянин Едуард Поліщук

Він пішов на війну, аби захистити власного сина, а виявилось знайшов своє покликання. Та ворог не дозволив реалізувати так багато задуманого…

Едуард Поліщук народився у Рівному. Навчався у 22 та 20 місцевих школах, а після 9 класу вступив у Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.

«Він обрав спеціальність, яка пов’язана із комп’ютерами. Адже це завжди йому подобалось. Він взагалі технік – електроніка, електрика, все це було йому цікаво. Як то кажуть, в руках все горіло, коли сідав щось робити. Майстрував із задоволенням. І працював також з електронікою, проводив інтернет і налаштовував людям,» – пригадує мама Героя Марія.

Працював Едуард у різних сферах, але велика частина з них також були пов’язані з технікою. А потяг до електроніки та комп’ютерних технологій підштовхнув до розвитку, вирішив продовжити навчання й здобути вищу освіту за спеціальністю «Кібернетика». Проте у плани втрутилась війна…

«Він чи не в перші дні пішов добровольцем у військкомат, я навіть відмовляла його, але він був по-доброму впертий, тож настояв на своєму. Викликали Едуарда на службу 6 травня. І йому армія сподобалась. Він хотів залишитися служити й далі. Казав: «Мені це до душі. Шкода, що не має вищої освіти, було б легше кар’єру будувати,» – продовжує пані Марія.

Едуард любив подорожувати. Побував у багатьох містах України та за кордоном, планував поїздку до Німеччини. Та насправді м’який, добродушний Едуард найбільше у житті любив свого сина – семирічного Женю. Називав його своєю відрадою, і всі плани на майбутнє будував саме для хлопчика.

«Я хочу захищати свою країну, свого сина, хочу зробити все, щоб був мир і спокій,» – казав Герой. Саме Женю дуже хотів побачити, коли востаннє приїжджав у Рівне

33-річний старший солдат Едуард Поліщук загинув 27 липня, захищаючи Харків…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 1 серпня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі «Нове».

Про це інформує Рівненська міська рада.

Страшна звістка прийшла до родини рівнянина, до батька, Миколи Петровича, який подарував країні такого славного Захисника. Немає межі батьківському болю, бо немає дорожчого за життя рідної дитини…
27 липня 2022 року, захищаючи багатостраждальний Харків, поповнив лави Небесного війська старший солдат ПОЛІЩУК Едуард Миколайович, 1989 року народження. Він пішов на небеса, щоб ми могли жити.
Він так любив життя! Але свою Батьківщину любив понад усе!
Спочивай з миром, наш вірний побратиме!

М’яких Тобі хмаринок, Едуарде, та шана народна!

Рівненський ОМТЦК та СП

“Він дуже добра людина була і, знаєте, багато чого нас навчив. Він сам інтернетник, душа компанії був. Якось по-дурному так сталося, що в молодого обірвалося життя”, — каже його побратим Іван.

Росія забрала життя двох Героїв України з Рівного (ФОТО)

1 серпня у Рівному на майдані Незалежності сотні містян на колінах провели в останню путь двох Героїв України – Едуарда Поліщука та Сергія Сілюка. Вони віддали свої життя, захищаючи Україну від ворожої російської навали, щоб у їхніх дітей та кожного з нас було майбутнє у мирній та незалежній країні.

Exif_JPEG_420
Exif_JPEG_420

 

 

 

 

 

Exif_JPEG_420

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список публікацій

Росія забрала життя двох Героїв України з Рівного (ФОТО)  // Rivne online

У боях за Харків поліг воїн з Рівного Едуард Поліщук // Rivne Media

Поліщук Едуард Миколайович ( ?1989-27.07.2022)