13 вересня, у бою з російським окупантом, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, поблизу населеного пункту Таврійське, що на Херсонщині, поліг ще один воїн – захисник, командир вогнеметного відділення вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту старший солдат ГЛИНСЬКИЙ Артур Андрійович (2001 р. н.), житель с. Рогізне.

Артур, захищав Україну від рашистів ще із 2020 року.

У боях поблизу села Таврійське, на Херсонщині, учора, 13 вересня, загинув житель села Рогізне, командир вогнеметного відділення роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту, старший солдат Артур Глинський.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/yomu-buv-lishe-21-rik…-na-viyni-zaginuv-molodiy-komandir-z-rivnenshchini_294984.html

Йому був лише 21 рік… Без чоловіка залишилася дружина, без батька – маленька дитина, без сина – батьки, без брата – сестри…

Артур, захищаючи рідну неньку-Україну від російського окупанта ще із 2020 року, не вагаючись, віддав найцінніше, що тільки мав – власне життя.

Публікації про Глинського А.

Сьогодні в селі на Рівненщині прощатимуться із загиблим військовим Артуром Глинським

Напередодні конвой з домовиною зустріли у Рогізному. Зі сльозами на очах та почуттям важкої втрати, стоячи на колінах, жителі громади зустрічали колону. Артура востаннє привезли додому, до рідного села, де залишилися найдорожчі серцю люди.

– Війна забирає найкращих, найвідданіших, тих, у кого ще мало бути ціле життя попереду. Низько схиляємо голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким Захисника України, який героїчно боронив нашу землю. Нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував, – йдеться у повідомленні Демидівської селищної ради.

Демидівщина попрощалася з героєм.

Рясним дощем, навколішки оплакувала Демидівщина  свого  сина, захисника України  Глинського Артура Андрійовича, життя якого путінський режим відібрав минулого тижня 13 вересня. Лише 21 рік був Глинському Артуру Андрійовичу, із села Рогізне , життя якого відібрали орки поблизу населеного пункту Таврійське, що на Херсонщині. Незважаючи на молодий вік, відважний воїн був командиром вогнеметного відділення  вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту та захищав нашу країну від російського окупанта ще з 2020 року. З невимовним болем у скорботні шати одягнулися дружина, батьки, сестри …..

Без свого рідного батька буде рости малесенький синочок Тимурчик, якому якраз збиралися відзначити перший рік від дня народження. Та радісну подію затьмарило важке горе. 19 вересня його татко попрощався з рідними , близькими, односельцями назавжди і більше ніколи не повернеться до рідного порогу.

Багатолюдною була траурна процесія  Віддати шану Герою – земляку зібрались рідні та близькі загиблого воїна, військові, друзі, місцеві жителі. Заупокійну літію у місцевій церкві Різдва Богородиці с. Рогізне відслужив собор священників Демидівського благочиння ПЦУ. Тремтіли запалені свічі, що освічували дорогу в потайбіччя мужньому захиснику України. Морем сліз, квітів, жовто – блакитними прапорами, що майоріли від вітру, тужливими акордами та траурними піснеслівами, прощальними залпами проліг шлях до останнього спочинку героя сучасності. А йому би ще жити і жити….

Та через кляту війну його плани на майбутнє  та мрії обірвалися. Життєвий шлях Глинського Артура Андрійовича закінчився  в 21 рік. Він поклав на олтар незалежності своєї країни найдорожче – своє життя. У пам’яті рідних він назавжди залишиться молодим, у пам’яті поколінь –  Героєм- мужнім захисником своєї землі. Герої не вмирають!

На Дубенщині провели в останню дорогу 21-річного командира вогнеметного відділення Артура Глинського

у церкві Пресвятої Богородиці села Рогізне, що на Рівненщині, відбувся чин похорону та прощання з полеглим захисником Артуром Глинським. Йому був 21 рік.

https://www.facebook.com/profile/100064283305608/search/?q=%D0%93%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9
Список публікацій

На Дубенщині попрощались із Героями-земляками [- Євгенієм Теслюком з Дубна, Андрієм Вознюком з Дубна, Сергієм Конюшеком з Княгинина, Назаром Потамашнєвим з Демидівки, Артуром Глинським з Демидівської територіальної громади, Віталієм Анастасіним з с. Пустоіванне] [Текст] // Дзеркало плюс : (Дубно). – 2022. – № 38/22 верес./. – С. 6

Знову сумна звістка з фронту… На війні загинув Артур Глинський з Демидівської громади // Вісті Рівненщини

Йому був лише 21 рік… На війні загинув молодий командир з Рівненщини // Радіо Трек: новини

Сьогодні в селі на Рівненщині прощатимуться із загиблим військовим Артуром Глинським // Рівне1

Глинський Артур Андрійович (14.04.2001-13.09.2022)