Богдан Сергійович Гордійчук народився 03 лютого 1995 року. Після навчання в Козинській школі вступив до ІТ коледжу Львівської політехніки.

З 2010 по 2014 рік навчався за спеціальністю” Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки” та здобув кваліфікацію техніка електрозв’язку. Одногрупники згадували про Богдана як про “людину-позитив, завжди усміхненого і готового у всьому допомагати”.

Богдан працював у Козинському відділенні нової пошти, згодом його перевели у Радивилівське відділення.

До Збройних сил України Богдан був мобілізований 03 жовтня 2022 року. Захисник загинув 13 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області. Йому назавжди залишиться 28 років.

Публікації про Гордійчука Б.
Відбулося поховання воїна, що загинув у війні проти росії, Богдана Гордійчука

21 березня, відбувся чин похорону загиблого воїна Богдана Гордійчука. Жалобний кортеж прибув із села Батьків Радивилівської громади, де Богдан проживав останнім часом. Там останню шану загиблому віддали жителі села Батьків та представники влади Радивилівської територіальної громади – заступник міського голови Олександр Пастух, староста Немирівського старостинського округу Віталій Дідук.

У селі Козин, біля батьківського дому Богдана, віддати шану мужньому захиснику України, воїну та провести його в останню путь зібралися жителі села Козин та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі та бойові побратими, працівники Козинської сільської ради.

Ви знаєте, як він життя любив

Не хочу віри
ти словам, його нема…

Він так красиво в цьому світі жив.

Пішов у вічність, щоб прийшла весна…

...А знаєте, ще стільки він не встиг,

І так хотів, щоб Україна розцвіла.

Він все зробив, себе він не 
зберіг,

І пам’ять про героїв в нас жива!.

..

На жаль…жахлива війна забирає життя українських героїв, які стали на захист рідної землі. Богдан захищав Україну від ворога до останнього подиху.

Святе Письмо говорить: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх…».

Невимовний біль втрати батькам, рідним та друзям. Цей біль втрати знає, розділить лише Бог.

Він загинув за кожного з нас, а пам’ять про його подвиги житиме вічно.

Вічна пам’ять тобі, герою, захиснику України!

За матеріалами сайту “Козинська громада, Рівненська область Дубенський район”  

У боях за Україну героїчно загинули два наші випускники Гордійчук Богдан та Ілечко Ігор

Дуже важко переноситься новина про трагічну загибель твоїх випускників, у яких все могло бути попереду: сім’я, виховання дітей, багато років життя. Ви – наші Герої, Герої нової вільної України. Ви будете жити в пам’яті наших сердець. Дякую Вам і простіть нас, що ми не могли Вас вберегти”, – сумує викладач коледжу Остап Миронович Юнак.

Колектив ІТ коледжу Львівської політехніки висловлює співчуття рідним та близьким. Сумуємо за нашими захисниками. Світла пам’ять Героям!

Список публікацій

В бою за Україну поліг молодий воїн з Рівненщини // Сфера-ТВ

Відбулося поховання воїна, що загинув у війні проти росії, Богдана Гордійчука // Козинська громада, Рівненська обл. Дубенський район

Жителів громади на Рівненщині просять “живим коридором” зустріти кортеж загиблого бійця // Rivne Media

Гордійчук Богдан Сергійович (03.02.1995-13.03.2023)