Ярослав Сергійович Купрійчук народився в 1990 році в місті Луцьк, де і розпочав навчання в школі, але після смерті батька (Ярославу було вісім років), сім’я переїхала в село Олибів, що на Дубенщині.Навчався у місцевій школі. Після закінчення навчання поступив в Рівненський кооперативний коледж, де і познайомився з дружиною Мирославою.

Він вдихав кожну мить на повні груди, мріяв, будував плани на майбутнє. Обравши професію прикордонника працював в селищі Оршанець (військове прикордонне містечко підпорядковане Черкаській міській громаді). Згодом навчався в Хмельницькій Національній академії прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького.Працював військовим, служив в АТО.

Завжди був усміхнений, життєрадісний та позитивний. Надзвичайно любив та тішився успіхами своїх діток. З перших днів повномасштабного вторгнення підлого ворога на територію України, Ярослав вступив до територіальної оборони, а згодом, весною 17 травня 2022 року вступив до лав Збройних сил України, задля вільного та незалежного життя на рідній землі.

Командир механізованої роти капітан Ярослав Купрійчук загинув 11 грудня 2022 року у місті Бахмут в бою за Україну , її свободу і незалежність мужньо виконавши військовий обов’язок . Вічна слава, честь та шана тобі Герою!

Список публікацій

 22 грудня 2022 року відбувся чин похорону загиблого воїна Ярослава Купрійчука. Віддати шану мужньому захиснику України, воїну та провести його в останню путь зібралися жителі села Козин та навколишніх сіл, близькі, родина,  друзі, знайомі та бойові побратими, керівники Дубенської районної військової адміністрації та Козинської сільської ради. Чин поховання звершили священники ПЦУ.

Пам’ятаємо!. Роковини з дня загибелі героя Ярослава Купрійчука.

 

 

 За матеріалами сайту “Козинська громада, Рівненська область Дубенський район”  

 Список публікацій

У Бахмуті загинув 32-річний капітан із Дубенщини // Rivne Media 

У Бахмуті загинув офіцер з Рівненщини // Рівне вечірнє

Відбулося поховання воїна, що загинув у війні з росією, Ярослава Купрійчука //  Козинська громада, Рівненська обл. Дубенський район

Купрійчук Ярослав Сергійович // Козинська громада, Рівненська обл. Дубенський район : 

Купрійчук Ярослав Сергійович (29.04.1990-11.12.2022)